Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposom visszafele fejődik?

4 hónaposom visszafele fejődik?

Figyelt kérdés
6 hetes kora óta alszik éjjel 9től reggel 7 ig. Most már 2 hete egyre korábban kel fel, most éjjel 2 kor már "kialudta" magát. Napközben is csak max. 2 órákat alszik, de azt is darabokban. Mit csináljak vele? Egész nap nyűgös. A másik ami aggaszt, hogy alvás közben, de csak éjjel szinte dobálja magát az ágyban és nem tudom, hogy miért csinálja.
2012. nov. 8. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 14hós és 3hós kora óta áttaludta az éjszakát. Kb 5 hónapja felkel éjjel 2-3 körül mint aki kialudta magát.aztán reggel 5körül visszaalszik. Már csak délben alszik max 2órát,de inkább 1-et. Ő is összevissza dobálja magát éjjel,ezért hálós járókába alszik féléves kora óta,mert mindig összetörte magát a kiságyban.

Igazából semmit nem tudsz vele csinálni. Próbálgasd,hátha este többet eszik alvás előtt és akkor nem kel fel éjjel,vagy esti fürdés előtt sétáljatok félórát kinnt. Egyébként nálunk ha véletlenül rendes alvás van,akkor is csak max 6ig alszik este 9től. Szerintem ez nem baj,egyén függő,van akinek több van akinek kevesebb az alvásigénye. Mikor az enyém még kicsi volt,délbe minig kitettem a babakocsiba aludni még télen is mikor minuszok voltak. Jól bebugyoláltam és akkorákat aludt,hogy az nemigaz.

Kitartás!!!

2012. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányom másfél hét múlva lesz 4 hónapos, iszonyat nyűgös, éjjel újra felébred, pedig 2 hós kora óta átalussza az éjszakát. Nappal max 2szer fél órát alszik, nem is tudjuk lekötni, csak ha cipeljük a lakásban.

Nagyon sokszor akar szopizni, csak így nyugszik meg pár percre. Egyébként mosolygós, de egyre nehezebb vele.

Talán a foga jön. Nálatok ez még szted nem aktuális?

2012. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk is. Jó alvó kisfiam pár napja hajnal 4-től vergődik az ágyban, de alszik közben persze, viszont egy idő után felsír. Napközben is nagyon jól aludt eddig, de mostanában már max 3 órát alszik, szépen elosztva. És nem is eszik semmit szinte. Szerintem a foga lehet
2012. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fogára gondoltam én is, de éjjel nem nyűgös, nem sír ha felkel csak sikonyál, és magyaráz, mint aki teljesen kialudta magát és őt szórakoztatni kell. Tegnap kérdeztem a védőnőt is és csak annyit mondott, hogy ne haggyam éjjel játszani, ezzel se lettem előrrébb :D
2012. nov. 9. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!