Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a párommal...

Mit tegyek ha a párommal kicsit elhidegültünk?

Figyelt kérdés
Mindkettőnk nagyon elfoglalt ember és inkább realista és nem romantikus. Mégis én sosem akartam egy férfi után futni és elvárom hogy o tegyen első lépéseket.. pl o írjon rám - majdnem mindig.. de mostanában temank sincs.. és gyereket tervezünk már hónapok óta és ez a téma mindig feljön és ez a fo téma.. egyuttlet az meg mindig jó de kicsit rövid idejunek érzem.. elfoglaltnak érzem és fejben kicsit nem ott amikor együtt vagyunk.. mit tegyek hogy “felpezsditsem” a kapcsolatunkat? Hogy legyenek témák stb és az is a baj hogy nem szeret megnyilni előttem.. én is privát ember vagyok de én sokat osztok meg de o soha kb...
2020. dec. 22. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ennek egyetlen módja van, a teljesen őszinte, nyílt kommunikáció. Mondd el neki így, ahogy ide leírtad és fogalmazd meg, mire van szükséged, azon pedig dolgozzatok közösen, hogy kinek mire van igénye. Leírhatom, hogy főzz neki finomakat, változtasd meg a hajad, meg a szokásos közhelyeket, de ti tudjátok, mire vágytok, fogalmazzatok meg egymásnak.
2020. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell oldanotok, ha család a terv. Pici baba mellett át kell vészelni, h.alig jut idő egymásra. Ezt pedig stabil alapokkal lehet.
2020. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Fura de pont most akarom a hajamat megvaltoztatni 😂😂 de o nem igazán szereti a mű dolgokat.. pl hajam eléggé rövid és nem nől egy ideje akartam egy kicsit hosszabb és dúsabbat..

Felek ha elkezdek elegedetlenkedni akkor lehet felajánl egy szakitasi lehetőséget amit nagyon nagyon nem akarok mert ilyen kiegyensúlyozott az életem meg nem volt csak ezzel a kis dologgal kivéve

2020. dec. 22. 20:28
 4/18 A kérdező kommentje:
Hat ez az! Meg mondta is hogy a munkája alatt kb 90% jut nekem a babára.. azaz o dolgozik hogy “legyen kenyér az asztalon” de én nevelem.. de nagyon szeretem öt és jó gondját viselem majd a gyerekunknek.. és jelen helyzetbe nem is tudom mit kezdjek az életemmel - lehet ez a megoldás
2020. dec. 22. 20:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog menni hosszútávon ez a terv, hacsak nem maradsz otthon "véglegesen".


Mert miután visszamész dolgozni, az ilyen habitusú emberek elvárják, hogy akkor is te neveld a gyereket, te szorakoztasd, te foglalkozz vele. Ebben meg bele fogsz rokkanni.


Én csak olyan emberrel vállalnél, és vállaltam gyereket, aki ebben az egészben partner, és apa akar lenni, nem csak státuszból.


Ne egy gyerektől várd, hogy megmenti a kapcsolatotokat. Csak akkor vállaljatok, ha ezeket a fenti gondokat leküzdöttétek.


Ha pedig amiatt, mert megakarod az érzéseid beszélni az lenne a reakciója, hogy szakitsatok, az a kapcsolat minden csak nem stabil.


Szerinted ha egy beszélgetés miatt kiadná az utad, mit tenne ha megkéred tartsa 10 percig a síró gyereket amíg lezuhanyzol? Vagy figyelje 30 percig amígy klopfolod a húst vagy mit tudom én.


Esetleg mint én, hetekre kórházba kerülsz, és neki kell gondját viselni?

2020. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hát ne haragudj, de én egy ilyen kapcsolatba a helyedbe nem szűlnék gyereket. Ha már most vannak problémák akkor ezt gyerek mellett szorozd be 3al minimum. Na meg a másik, azt írtad nem mersz elégedetlenkedni mert félsz hogy kidob. Szóval ennyire fix ez a kapcsolat... Hát én azt mondom még inkább most bújjanak ki ezek a dolgok mint akkor amikor már útban van a gyerek
2020. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a leírtak alapján én biztos nem vállalnék vele gyereket. 90% a tiéd? Lényegében már most kifogásokat keres, hogy miért nem fog otthon semmit csinálni.

Mindenki tisztában van vele hogy az apukák dolgoznak így az otthoni teendők nagyrésze ránk hárul, de azért azt ne felejtsük el hogy egy baba nem csupa móka és kacagás, valamint kikapcsolni sem lehet. Ha nyersz egy hasfájós egész nap üvöltő babát akkor mi lesz? Nem mersz majd a nehézségekről beszélni a pároddal mert mi van ha elhagy?

2020. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típusú férfiből lesz az olyan apuka, aki napi pár percet foglalkozik a gyerekkel, nem segìt be a háztartásba, nem jár boltba stb.. . De elvárja, hogy hulla fáradtan azért este elégítsd ki és legyél friss,fitt, kívánatos mindig.
2020. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Lehet én ismerem félre de azt tudom hogy reggel 9 tol este min 8-9 ig dolgozik... nem beszéltünk olyan sokat a dologról de én ezt vontam le a mostani helyzetunkrol.. és mondta hogy majd 2 öt szeretne.. hétvégén meg az o gyerekeivel van a volt felesegetol is van... leírva az egész kaotikusan hangzik de persze élőben is más a helyzet.. meg csak a negatív dolgokat írom le tudom

2020. dec. 24. 11:01
 10/18 anonim ***** válasza:
És ha lenne közös gyerek akkor őt szrná le hétvégente vagy a régieket?
2020. dec. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!