Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta megszületett a fiam,...

Amióta megszületett a fiam, elhidegültem a férjemtől. Aki volt így, végül hogyan oldódott meg?

Figyelt kérdés

Én azt gondoltam pontosan látom és érzem, hogy az életben hol tartok, mi a helyes, merre tovább... Nagyon szerettük egymást 4 éven keresztül, hatalmas kalandokat éltünk át együtt, az értékrendünk nagyon hasonló. Amióta megszületett a fiunk én úgy érzem elszakadtunk egymástól... És nem értem, mert nem ő tőlem, hanem fordítva. Én vagyok az, akinek már nem esik jól a közelsége, akit idegesítenek a megnyilvánulásai, aki nem akar hozzá szólni, beszélgetni, programot csinálni. Fogalmam sincs miért történik ez és nagyon szomorú vagyok, mert elvesztek egy csodálatos embert. Ő azt vágja a fejemhez, hogy nem teszek meg mindent, szerinte az is jó lenne ha időzítőt allitanek a telefonomra, hogy óránként megoleljem... szerintem meg ez nem így működik.


A kisfiút mind a ketten nagyon de nagyon szeretjük.


2019. febr. 3. 11:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha szakemberhez fordulnál, mert ez nem játék. Ha valóban passzoltok, és ha szeretnéd hogy a gyereked normális családban nőljön fel.
2019. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ez hormonális lesz. Érdemes dokihoz menni és kivizsgálni a hormonálisrendszered. Az képes így bekavarni.
2019. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
2-és válaszoló, holnap akarok elmenni magán laborba pontosan emiatt. Meg tudod nekem mondani, hogy milyen hormonokról tudsz, amiket érdemes megnézetni? Tényleg úgy érzem magamat mint akinek belebabráltak az agyába. Nem ÉN jöttem haza a kórházból.. :(
2019. febr. 3. 11:42
 4/36 anonim ***** válasza:
40%
Hány évesek vagytok?
2019. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

"Mondjuk eddig semmit nem segitett, minekután gyógyszereket soha de soha nem fogok elkezdeni szedni."


Még mindig jobb mint egyedül, boldogtalanul élni... De te tudod.

2019. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
45%

Csináltass akkor már egy teljes tesztet mindenre.

32/f

2019. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%
Sajnos nem tudok ennél jobban segíteni. Én ismertem egy párt, aki nagyon összhangban voltak egymással mindig. Megszületet a pici... és a nő végül már gyülölte a férjét, pedig az nem tett ellene semmit. Nagy küszködve elráncigálta orvoshoz, és ott hormonálisan rendbe tették. De volt 2 pokoli évük.
2019. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Én is néha már gyűlöletbe hajlok amit egyszerűen nem értek, a férjem egy csodálatos ember. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon rosszul viselem a bezártságot, azelőtt nagyon pörgős életem volt és most meg a 4 fal... (Autót a férjem viszi el dolgozni, a legközelebbi tömegközlekedés pedig 5km seta szóval esélyem sincs szabadulni).


30 és 34 évesek vagyunk de nem tudom ez miért fontos. :/


Antidepresszánsokat nem fogok szedni. Soha semmiben senkinek nem segitenek, csak tüneti megoldás vagy az sem mert a mellékhatások rosszabbak. Ahogy most vagyok az rossz a kapcsolatomnak, de legalább a baba mellett 100%ig helyt tudok állni.

2019. febr. 3. 12:02
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Pszichógus. Simán lehet szülés utáni depresszió.
2019. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért gyűlölöd, mert irigyled az életét? Ő nincs bezárva, élheti a megszokott életeteket, te pedig bele vagy zombulva az otthoni babázásba? Nem tartom normálisnak, hogy minden egyéb indok nélkül ilyesmit érzel.
2019. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!