Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan ismerős akivel az...

Van olyan ismerős akivel az ellenkező gyermeknevelési elvek miatt elhidegültetek egymástól?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha megszakadna a kapcsolatunk de egyre nagyobbnak érzem köztünk a szakadékot. Nagyon sok téren mások az elveink. Nem szólunk bele egymás dolgába, de őszintén megmondom, ahogy egyre idősebbek a gyerekek, úgy egyre unszinpatikusabb sok dolog amit csinál. Nyilván ez fordítva is igaz lehet
2020. aug. 12. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Szinte csak olyan van.

2020. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ő a sajat gyerekét úgy neveli ahogy akarja, én meg az enyémet úgy, ahogy én akarom. A szabály az, hogy az én házamban az én szabályaim élnek mindkét gyereknel, nala meg az o szabályai
2020. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Nem érdekel, ki mit csinál a saját gyerekével. Persze ha nem bantalmazza. Most nem írtál példákat, de engem ilyen dolgok nem érdekelnek, hogy: ki szoptat, ki nem, ki alszik együtt a gyerekkel, ki mivel eteti, hordozza e és miben, meddig nézhet tévét stb stb. Mindenkit szívesen meghallgatok, esetleg elmondom, hogy en hogy gondolom, aztan tovább lépünk a témán.

Mondjuk egyes ha csak olyan van, akivel ezért nem beszélsz, akkor nem lehet, hogy te hajtasz szembe az autópályán?

2020. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen, van. Már a terhesség alatt is csalódtam benne (egyszerre voltunk terhesek), extrém koraszülött lett a babája, ami ellen sokat tehetett volna. Mindig azt hiszem, hogy na, eleget ártottak már annak a gyereknek, de mindig rálapátolnak egyet egyet.
2020. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elején csak szimplán nem értettem miért kér tőlem tanácsot, ha homlok egyenest mást csinál. Aztán jött a komp magasztalása. Az én majdnemhogy lehülyézésem h még 1 évesen hordozok, szoptatok. Most 14 hónapos az én babám az övé 10. Az egy dolog, hogy a saját gyerekét csokival tömi de már az enyémnek is adta a kezébe kérdezés nélkül
2020. aug. 12. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Magasztalja csak a kompot. Az ő dolga. Meghallgatod és annyi. Nem kell vele megosztani hogy szoptatsz. A gyereked kezéből kiveszed a csokit. Ennyi.
2020. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van ilyen barátnőm. Állandóan kérdezget mindenről,alvási szokások,ételek bevezetése,napirend kialakulása. Én válaszolok őszintén,ő meg folyton kritizál. Egyébként teljesen máshogy csináljuk a dolgokat,nem is lehet összehasonlítani a kettőnk nézeteit. Az enyém anyatejes kb még mindig 80 szazalékban /9hónapos/,együtt alszunk,hordozom. Az övé a kezdetektől tápszeres,kiságyban külön szobában alszik,jól elvan a babakocsiban. És még sok sok különbözőség. Én soha nem kritizálom őt,se nem oktatgatom. Ő állandóan engem. Már próbáltam,hogy ne kerüljenek már szóba ezek a dolgok,de ő mindig felhozza. Unom nagyon. Mostanában én már nem is hívom,ő még nem vette észre magát. De le fogom építeni, mert valahogy már a hangsúly is ahogy mondja a magáét kezd átmenni a határon.
2020. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen hasonló itt is a helyzet. Én nem szoktam beleszólni a dolgába de ő mindig okos. Miért nem teszek cukrot a gyerek kajájába. Mert 11 hósan még nem volt neki étkezés kiváltva és ez szte nem normális.eg hasonlók. És ő sem akar leállni ezekkel a témákkal. Régen jóban voltunk de már kezd sok lenni. Mintha teljesen megváltozott volna.
2020. aug. 12. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod,hogy ennek úgyis az lesz a vége,megszakad a kapcsolat. Ki kiváncsi erre? Csak felbosszant. Nem vagy rá szorulva semmiben. Sajnálja az ember,de hát ha ilyen.
2020. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát már egyre kevesebbet beszélünk, úgyhogy igencsak az lesz. Sajnálom azért. 😞
2020. aug. 12. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!