Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül fogok a kórházból...

Egyedül fogok a kórházból hazamenni a babával,a lakásom sétálva kb.5 perc.Hordozókendőben vinném a babát,melyiket ajánljátok?Van aki kendőben vitte haza?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 20:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%

Van babakocsitok?

Esetleg megoldás ha a szomszéd néni kiviszi neked a zebrához,azt beviszed a kórházba,és arra még pakolni is tudnál talán.

Tudom tudom 2x mászkálás is megterhelő,de ez egy jobbik megoldás lehet. A hurcizást Nagyon nem kellene.

2020. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
43%
A párod miért nem tud érted menni amúgy? A férfiaknak is jár apa szabi, amit a munkáltató köteles kiadni neki. Vág szüleid, az ő szülei, vagy más rokon?
2020. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Köszi 11-es , ez lesz. Hogy nem jutott ez az eszembe? Azert a kendőt be viszem biztos ami biztos, de ez azthiszem így kivitelezhető.
2020. dec. 23. 21:32
 14/34 A kérdező kommentje:
A szüleim meghaltak már évekkel ezelőtt. Az apa külföldi, mikor tervezetten terhes lettem, a pozitív teszt után 2 héttel közölte,hogy mégsem velem képzeli el az életét. Hazajöttem,itthon akarom felnevelni a babámat. Megtakarításom van, egyenlőre (de tényleg csak egyenlőre🙂) szociális kapcsolatokban szenvedek hiányt,de egyébként minden rendben,kicsit többet kell most logisztikazni. Dióhéjban ennyi.
2020. dec. 23. 21:36
 15/34 anonim ***** válasza:
25%

Fognám a picit, jó melegen felöltöztetném és hazavinném a kezemben, hátamon meg hátizsákban a cuccaim.


Aranyosak vagytok hogy így próbáltok neki segíteni de a magam nevében azt mondom, én is meg tudnék birkózni ezzel a feladattal, szülés ide vagy oda.

2020. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%
Àprilisban (nem 2020 àprilisban) vittem haza a 16-18 òràs kisbabàmat Close Caboo hordozòban. Kb. 20 perc volt busszal plusz 20 perc sèta (szüles előtt volt annyi idő, akkor nem mèrtem lassabban megyek-e). 5 perces ùt meg sem fog kottyanni, csak ne legyen nagy a csomagod. Az is tök jò, amit itt ìrtak, hogy vigyèl babakocsit, nekem akkor nem volt babakocsim, hosszabb ùton kenyelmetlenebb is lett volna.
2020. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos választ.
2020. dec. 23. 21:42
 18/34 anonim ***** válasza:
81%
Gyakoroltál kendőt kötni? Ha igen, akkor egy karikás gyorsabb és kényelmesebb, mint a hosszú. Ha nem, akkor viszont felelőtlenség, mert az első kötések nem mesterművek éppen. A nem elég szoros, szétjövő, légutakat nem rendesen szabadon hagyó kötések baromi veszélyesek a babára. Nem gyanúsítgatni akarlak, nem ismerlek, csak azért ez fontos.
2020. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Van itt olyan kendős klub ahol megmutatják. Ünnepek utàn hívom őket.Csak úgy simán biztos nem kötném magamra, hogy nem értek hozzá.
2020. dec. 23. 21:53
 20/34 anonim ***** válasza:
70%
16-os vagyok, èpp ezèrt valasztottam Close Caboo-t, mert könnyebb megkötni. Kendővel biztosan bènàztam volna, ebbe meg csak ,,beledobtam" a gyereket szinte.
2020. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!