Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül fogok a kórházból...

Egyedül fogok a kórházból hazamenni a babával,a lakásom sétálva kb.5 perc.Hordozókendőben vinném a babát,melyiket ajánljátok?Van aki kendőben vitte haza?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 20:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha Pécsről van szó én is szívesen hazakísérlek. Bár nem sok esélyt látok rá, mert itt a kórház környékén nincsenek lakások pár lépésnyi távolságra. És nagy a szintkülönbség is. Mindenesetre én nem tudtam volna egyedül hazamenni, örültem, hogy a kocsiig levonszoltam magam. Sok cuccom is volt, mert befektettek előtte 1 héttel, a vírushelyzet miatt meg ugye nem volt látogatás. De nem vagyunk egyformák, biztos meg lehet oldani egyedül is, de én biztosan keresnék valami más megoldást is, ha van rá mód. Könnyű szülést! :)
2020. dec. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk anno nem adták ki a gyereket csak ha autós hordozót vagy vízszintesre dönthető babakocsit vittel be a csecsemő osztályra
2020. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni, hogy sok kórházban nem adják ki a babát, csak hordozóban.
2020. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
A hordozó gyerekkel együtt sokkal nehezebb, mint kézben vagy kendőben vinni a babát. Bár valóban, nálunk is kérték a hordozót, s amikor az egyik szobatársam kijelentette, hogy nekik nincs, mert kocsijuk sincs és jogsijuk sem, gyalog viszik a babát, majdnem rosszul lett a nővér. De simán hazatolták babakocsiban, nem volt utána vita ebből. Én akkor már a kendőre szavazok, a babakocsit esetleg a szomszéd néni odatolja. Bár a te cuccaidnak kellene a kocsi, hogy ne kelljen cipelni. Szomszéd néninek nincs gyereke esetleg, aki segítene?
2020. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%
Én Székesfehérváron szültem, ott is kijelentették, hogy csak autóshordozóban lehet kivinni. Nekünk ez nem okozott gondot, így nem tudom, hogy mi lett volna, ha nem viszek.
2020. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
73%
Az a vàlaszolò vagyok, aki karikàs hirdozòban vitte haza a babàt. Csodàlkozott a nővèr, mert hogy ők csak autòs hordozòban szoktàk kiadni a babàt. Egyeztetett a felettesèvel, aztàn mehettünk haza ràm kötött gyerekkel.
2020. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

A néni gyereke külföldön.

Itt biztos kiadják, a kisebbség sok esetben pólyában gyalog viszi haza.Ebből erre felé nem csinálnak problémát, meg nincs is írásban lefektetve sehol.

Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek 🙂🎄

2020. dec. 24. 09:47
 28/34 anonim ***** válasza:
71%
20m? Hát akkor simán vidd overallal együtt a kezedben? De jobb lenne ha hordozót kernel kölcsön és valaki cipelje. Nincs egy barátnő,rokon bárki? Én császárok sebbel egyedül vittem le a kocsihoz ami kb ötven méter a klinikátol.
2020. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Neked is boldog karácsonyt és babavárást! Mire vagy kiírva amúgy?
2020. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Február 15-re.
2020. dec. 24. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!