Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatorta receptet keresek:...

Babatorta receptet keresek: babakekszes gyümölcsös joghurttorta. Hogyan készítsem el? 1 éves szülinapra lesz.

Figyelt kérdés
Több variáció is érdekel, köszönöm!
2010. aug. 13. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél az utolsó válaszoló írta, hogy ő csinált ilyet. Sajnos a receptet viszont nem írta le. Írj neki privit, hátha elküldi a receptet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ez tök jópofa: [link]
2010. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem is tőle jött az ihlet :D

(Babámnak egy fél és egy negyed foga van ezidáig, csak a pépeset eszi, ezért gondoltam ezt a tortát, mert a joghurtot, gyümölcsöt szereti, ha a babakeksz beszívja és megpuhul, tán még eszik is majd a tortájából :D)

Nem jutott eszembe, hogy privit is lehet írni, köszönöm!! :)


Nézelődtem a neten recepteket, nem csak kiírtam a kérdést, de nem találtam a nekünk legjobbat...

Ez a fanta torta nagyon klasssz, mamám szokott csinálni ilyen sütit, addig eszem, míg el nem fogy :D, de a babám még nem enne sajnos belőle, és hát szeretném, ha legalább megkóstolná... :)

Köszönöm, hogy írtál!

2010. aug. 13. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez sem rossz: [link]
2010. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes vagy, hogy ennyire segíteni szeretnél, örök hálám, meg van a napi jó cselekedeted :)))

Írtam az anyukának, és a linkjeidet is elmentettem, nagyon jókat találtál! Ha még megjön az étvágya a babámnak, vagy kinő 2 hét alatt még pár foga, akkor egy komolyabb tortát sütök, a belinkeltek közül! :)

2010. aug. 13. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen "hátsó szándék" is volt mögötte, magamnak is segíteni szerettem volna. :))) Szeptember 28. már nincs nagyon messze, és nekem is aktuális lesz a dolog. Így meg legalább a megválaszoltjaim között megtalálom. :)

Minden jót Nektek, és boldog szülinapot a picinek!

2010. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy te is sütögetni akarsz, azért vagy olyan lelkes, előre is boldog szülinapot a gyermekednek! :)))
2010. aug. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!