Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit eszik egy éves...

Mennyit és mit eszik egy éves babátok?

Figyelt kérdés
Az én fiam kb.9 hós koráig nagyon jó étvágyú volt.Mostanában keveseket eszik szerintem.Éjjel 2-szer szopik.Reggel4.30körülszopi, 8kor eszik kb.fél szelet kenyeret,vagy pár pufit.10kor egy fél vagy egy egész kekszes görög joghurt,vagy krémtúró.13körül kb.fél üveg bébiételnek megfelelő mennyiségű főtt étel,abból,amit mi eszünk.16körül pár falat elma,kb.egy negyed kisebb fajta+rágcsál hozzá kenyérrudacskát1-et kettőt,vagy kekszet,esetleg eszik egy óriás rudit.19kor pár falat étel,vagy kenyér féle,vagy ebéd maradék,mennyiségre ua.mint ebédnél.20kor szopi és alvás.Szerintetek ez így elég?Kisebb korában simán megevett naponta két egész bébiételt,és még szopizott is számtalanszor.Egyébként 10,5 kg.
2011. okt. 27. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok vacak kaját eszik... :(
2011. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sziA!

reggelire ezek közül: kenyér, sonka, sajt, rántotta, paradicsom, zabkása, gabonapép gyümivel, virsli (reggel eszik a legkevesebbet, pár falatot)

tizórai: natúr joghurt v. krémtúró + 1 körte v. alma v. banán

ebéd: azt eszi amit mi, kb. 200g körül (nagyon változó),husi minden mennyiségben + 1 piskóta karika

uzsi: zöldséges muffin, pogácsa, gyümölcs (1-1 kisebb darabot) + gyümilé

vacsora: 220ml tejpép + ha kéri (nagyon ritka) pár falat kenyér valamivel

13 hós, 9 kg

2011. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. reggelire 100-120ml tapszer. Tizoraira egy kisebb banan es meg egy fajta gyumolcs, pufi, neha kifli csucsok, vajas kenyer. Delben fozelek 150-200ml korul. Uzsira sinlacot eszik. Este sajt, kenyer, majd 200-230ml tapszer.

13 honapos es 11kg.

2011. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!