Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól játszanak egymással...

Mikortól játszanak egymással a gyerekek?

Figyelt kérdés
15 hós kislányom nézegeti a gyerekeket, de nagyon ritka, hogy együtt játszást kezdeményezne:)
2010. aug. 13. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja. Nekem ikreim ennyi idősen már volt, hogy együtt játszottak, most 18 hónaposak és sokat bújócskáznak, huncutkodnak együtt, de ők egész nap együtt vannak. Egy "idegen" gyerekkel ezt biztos sokkal később tennék meg. Ismerős gyereke még 3 évesen is nehezen oldódott, nagylányom meg imádta a gyerekeket már kicsiként is.
2010. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 3 éves kor körül kezdődik az igazi együtt játszás.
2010. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy van, ahogy utolsó írta, 3 éves korig egymás mellett, utána egymással játszanak.
2010. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam,és már egy hónapja nagyon igényli az együtt játszást.van egy nála fél évvel idősebb uncsitesója ha találkozunk jókat játszanak együtt,rajzolnak,labdáznak,autóznak,építenek,fogócskáznak.de a sokkal idősebb gyerekekkel is nagyon el van.de gyereke válogatja,mert amig ő ennyire nyitott,játszós,barátkozós,addig párt nem igazán talál magának aki játszana vele.ebben a korban még nem ez a jellemző,nem tudom nálunk miért alakult ki ilyen hamar.
2010. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!