Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszanak szívesen 1...

Mivel játszanak szívesen 1 éves gyerekek?

Figyelt kérdés
A barátnőm kisfia most lesz 1 éves és rengeteg baba holmit kaptunk tőlük, szeretnék valami nagyobb ajándékot adni a kisfia születésnapjára. De nem tudom ebben a korban mivel játszanak szívesen, az én kisfiam még csak 3 hetes :) Kérlek adjatok tanácsot, kb 10-15ezer forint körülre gondoltam...
2009. febr. 16. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is 1 éves, leírom mikkel szeret játszani.

Hintaló, állathangot adó zenélő "kütyü", plüssjáték, fa játék amibe formákat kell rakni a helyükre(készségfejlesztő), kisautók, építőkocka.

És minden amivel a nővére is játszik:)

Valami olyat vegyél amivel már tanulhat is, de nem túl komoly.

Remélem tudtam segíteni:)

2009. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az én kislányom azzal szeret(ne) játszani amivel nem lehet:)

a konyhába az edényekkel, kanalakkal...

a szobába a könyvekkel, távirányitoval

de azért a zenélős játékaival is elvan:D

2009. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is kicsi még (4,5 hós) a kislányom, de az 1. szülinapjára mindenképpen egy Fisher Price-os Hip-Hop zebrát fogunk venni neki. 17 eFT a Müllerben, de akcióban a múltkor 14 volt.


Itt megnézheted:

http://www.youtube.com/watch?

v=2KSQfdmVySc&feature=related

2009. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, így tudsz átlinkelni (rem. most jó lesz a link):


http://www.youtube.com/watch?v=2KSQfdmVySc&feature=related

2009. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fisher price tanulo kutyus (9ezer)az nagyon jo lehet ebben a korban zenél és a testrészek nevét mondja ha ababa megnyomja,sütifalo bödön(6ezer) szintén ez a cég gyártja fomabedobos és zenél is ,zenélö csiga (4ezer)szintén formabedobos és zenél is,Chicco játékpad zenél hangokat ad és olyan 15körül van,remélem tudtam segiteni.Még esetleg valami olyan játék amit tud huzni maga után,vagy bébitaxi beleül és lehet tolni benne késöbb magát is tudja hajtani.
2009. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez a hip-hop zebra nagyon mókás, itt kacagtam mostanáig :)
2009. febr. 16. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most veszek én is zebrát, a játsszvelem.hu-n pont mától akciós: [link]
2009. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!