Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Most én...

Kedves Anyukák! Most én vagyok a hülye vagy apám?

Figyelt kérdés

Tegnap szenteste mikor már mindenki befejezte at evést, én még bőszen ettem (rossz az emésztésem, lassan eszem, mert könnyen megfajdul a gyomrom). Éppen kezdtem volna neki a sütizésnek, amikor az ebédlő asztal nelletti játszó szőnyegen elkezdték volna a bekakilt 6 hónapos baba átpelenkázását.

Szóltam hogy uram bocsánat, én még eszem, lehetne hogy ezt ne 1.5 méterrel mellettem csinálják? (Volt 3 üres hálószoba) a gyermek anyja rögtön megértette,meg az én anyám is, de apám teljesen kilett, hogy nehogy már ők ugráljanak mert én lassan eszem, meg most mivan akkor ha eszem, kibirom, miért a gyereket hurcibálják ide-oda mert én finnyás vagyok, és akkor mivan ha én eszem, az a lényeg hogy a gyereknej legyen jó stb.

Ebből persze vita lett, és a karácsonyi hangulatnak is annyi.

Azóta is idegesít, bosszant.

Én látom ennyire hülyén a dolgolat?

Nekem nincs gyerekem, lehet ez a baj, de ennyire természetes hogy egy vacsorázó ember mellett gyereket pelenkáznak át?



2020. dec. 25. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Igazad volt. Ha az én babámnak pelenkát kell cserélni, akkor elvonulok, akkor is, ha nem esznek... Senki nem kíváncsi másnak a végtermékére.
2020. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ennyi nem volt a dologban, h. elrontsátok a szentestét. Ha majd lesz gyereked, toleránsabb leszel. Egy ilyenen nem akadsz ki. Látsz/érzel majd ennél cifrábbakat is.

De amúgy én sem az étkezőasztal mellett pelenkázom.

2020. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, de ha nem is ettél volna, akkor is parasztság ott pelenkázni, ahol mindenki tartózkodik. Nekem is volt már ilyen esethez szerencsém, például mikor az IQ-bajnok anyuka az ágyamon állt neki pelenkázni a gyereket, úgy, hogy öten voltunk a szobában.
2020. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 7 hónapos babám van. Akárhol vagyunk, nem az étkezőasztal mellett kezdek el pelenkázni. Van egy picire összehajtható pelenkázó, azon a szobában, ha baleset is történne közbe.. ha valaki annyira kívámcsi a pelenkazásra, akkor bejön, az nem zavar :D De azért szerintem egy gyereket nem illik még a család elött sem pelenkáztatni.. mint ahogy nekem az sem tetszik, ha strandon pucéran fürdenek. Ugyanaz, én sem mutogatom magam, őt sem kell mutogatni.
2020. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Neked volt igazad. Anyukakent lehet en is nekiàlltam volna asztal mellett pelusozni, annyira a mindennapjaim rèsze volt, fel sem tűnt. De egy gyermektelen embernek gusztustalan, evès közben nem csoda, hogy nem akartad szagolni.

Teljesen rendben volt,hogy szòltàl , ők pedig megèrtettèk. Apàdnak nem kellett volna balheznia, bolhàbòl csinàlt elefàntot, ès tönkretette a hangulatot. Majd ha babakaki szagra vàgysz, akkor vàllalsz gyereket, addig hagy ne ürülèkszagban fogyaszd a karàcsonyi dìszvacsoràt.

2020. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem kiakadtam, hanem megkértem őket, hogy várják meg mig befejezem vagy csinálják bent.

Ha te megkérsz valakit valamire, akkor éppen ki vagy akadva? Vagy nem vagy toleráns? Hát ez érdekes hozzáállás. Nekem a kiakadás máshol kezdődik.

En azon akadtam ki hogy apám ezután 10 percig osztott (míg mindenki maa teljesen megérette) 11 percnél mikor már a siraa kerülget, nyilván én is megszólalok ha karácsyon van ha nem.

Üdv, egy pathológus asszisztens aki hidd el, sok cifrát látott szagolt már, akinek ápolási gyakorlata is van és 80 éves időseket is pelenkázott már...de se a boncasztal mellett se egy 80 éves pelenkába ürítő mellett nem tudna enni ;)

2020. dec. 25. 15:48
 7/17 A kérdező kommentje:
Közben mar nem utolsó,hanem 2.
2020. dec. 25. 15:50
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Vihar a biliben mindkét fél részéről.
2020. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt tudni kell, hogy apám egész este beszologatott nekem MINDENÉRT, 10-15 percenként kötött belém. Sirva jottem el este az egesznapos kötöszködések miatt.
2020. dec. 25. 16:24
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Apád a hülye!
2020. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!