Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bántja apám a másfél...

Miért bántja apám a másfél évesemet?

Figyelt kérdés
Apámnál lakom a másfél és a fél éves kisfiammal, gyesen vagyok. Ha éhes a nagyobbik, akkor sír, amig meg nem kapja a cumisüvegét vagy az ennivalót. Megint így volt, készítettem a cumisüvegbe a tejet estére, ő sírt, apám meg az orrát nyomogatta erősen be, rugdalta a kisfiú lábait, a haját tépkedte. Kérdem tőle, ez hol jó neki? Erre ő: Szoknia kell az életet fogjam be a pofámat. Ekkora barmot. Mit csináljak vele?
2013. okt. 8. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Azért bántja, mert az akaratgyenge anyja hagyja, hogy bántsák. Úgy vágnám meg a faszit, hogy kiesik a foga, ha a gyerekemet bántja, legyen akárki (komolyan beszélek!). Amíg ilyen puhány vagy, addig verni is fogja, csak várd ki!
2013. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
költözz el, amint tudsz, nem hiszem, hogy itt az észérvek hatnak
2013. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Miért hagyod???? Hiába az apád akkor is a gyerekeidről van szó!!!!!!

Te vagy az anyjuk neked kellene megvédeni és nem itt panaszkodni!

2013. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Próbálj lépni. Költözz el a gyerekekkel. Mi van a gyerekek apukájával?


Én amúgy fel is jelenteném... Ne bántsa a gyerekemet!

2013. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
És Te ezt hagyod? Magadtól nem tudod mit csinálj vele? Én még ilyet sosem írtam, de az ilyen nőnek miért kellett gyerek?
2013. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

És te ezt hagyod??? Minek kellett 2 gyereket szülni apádhoz? Ráadásul gyes-re.... Eszem megáll. Aztán persze a gyerek szív.

A gyerekek apja hol van? Ő is hagyja ezt?


Költözzetek el. De én még azon is elgondolkoznék, hogy feljelentem az apám.

2013. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Vele semmit. Magaddal kellene. Épeszű ember nem hagyja, hogy a gyerekét bántsák. Mar az orrnyomkodasnal nem jutott volna tovább..... Költözz el.
2013. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Miért bántjátok ezt a szerencsétlen anyát? Biztosan nem jókedvéből került ilyen helyzetbe és nem hiszem, hogy azzal, hogy itt az eszet osztjátok inkább a segítségkérést kellene észrevenni a mondataiban.

Ne hagyd, hogy bántsa! Szólj rá, vidd el a közeléből a gyereket és kérj segítséget!

Már nagyon sok lehetőség van arra, hogy nehéz helyzetbe került szülőket támogassanak. Először is beszélj apáddal, szólj a védőnőnek, gyermekorvosnak és ha kell, ők megteszik a szükséges lépéseket. Attól nem kell félni, hogy elveszik a gyermekeidet ha te normális anya vagy. Ez nagyon ritkán és nagyon indokolt esetben fordul csak elő. Ha az előbb említettek azt fogják látni, hogy nehéz helyzetben vagy és te magad próbálsz változtatni és segítséget kérni az mindenképpen melletted szól.

Én egyébként biztosan nekimennék az apámnak még ha csúnyán néz a gyerekemre akkor is!

2013. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem csak apádat de téged is jól pofán kéne verni! Apádhoz hasonló ember rengeteg van sajnos, de te vagy az, akinek megkéne védenie a gyerekét! Nem kérdezgetni kell hogy mire jó ez.. Úristen.. Gondolj már bele hogy mit érezhet az a kisfiú! Éhes, sír, és még bántják is. Nem vagytok normálisak!
2013. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

De könnyen osztjátok az észt másoknak!

Költözzön el. Jó és mégis hova???

Biztos nem jókedvéből lakik együtt egy ilyen állattal.


Viszont kérdező tényleg állj ki jobban a gyerekedért és magadért, mert amit apád csinál az már bántalmazás, erőszak.

2013. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!