Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Most én...

Kedves Anyukák! Most én vagyok a hülye vagy apám?

Figyelt kérdés

Tegnap szenteste mikor már mindenki befejezte at evést, én még bőszen ettem (rossz az emésztésem, lassan eszem, mert könnyen megfajdul a gyomrom). Éppen kezdtem volna neki a sütizésnek, amikor az ebédlő asztal nelletti játszó szőnyegen elkezdték volna a bekakilt 6 hónapos baba átpelenkázását.

Szóltam hogy uram bocsánat, én még eszem, lehetne hogy ezt ne 1.5 méterrel mellettem csinálják? (Volt 3 üres hálószoba) a gyermek anyja rögtön megértette,meg az én anyám is, de apám teljesen kilett, hogy nehogy már ők ugráljanak mert én lassan eszem, meg most mivan akkor ha eszem, kibirom, miért a gyereket hurcibálják ide-oda mert én finnyás vagyok, és akkor mivan ha én eszem, az a lényeg hogy a gyereknej legyen jó stb.

Ebből persze vita lett, és a karácsonyi hangulatnak is annyi.

Azóta is idegesít, bosszant.

Én látom ennyire hülyén a dolgolat?

Nekem nincs gyerekem, lehet ez a baj, de ennyire természetes hogy egy vacsorázó ember mellett gyereket pelenkáznak át?



2020. dec. 25. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

“Ha majd lesz gyereked toleránsabb leszel”

Van gyerekem, és mégsem jött meg a gusztusom a sz*rt bámulni vacsora közben. Attól, hogy az embernek gyereke születik, a sz*r sz*r marad, bárkinek a s*ggéből is távozott. Tudom, hogy vannak nők, akiknek a tejtermelése is beindul, ha egy gyerek az orra a fingik, de azért egy egészséges gondolkodású embert az ürülék szaga/látványa taszít. Sem magadat, sem a babádat nem azért törlöd meg, mert élvezkedsz, hanem mert meg kell.

2020. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Én sem lettem toleránsabb 2 gyerek után sem.


Mi mindig elvonultunk pelenkát cserélni egy üres szobába. Senkinek semmi köze a gyerek piszkos pelenkájához. Mégcsak nem is cuki nyakig carosan.

Persze nekünk is megjegyezték, hogy miért nem láthatják. Wtf??? Én örültem, amikor nem nekem kellett pelenkát cserélni és a férjem elintézte.

2020. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Én is mindig elvonulok a szobába. Ha a játszószőnyegen van akkor is a saját szobájában teszem tisztába. Olyan furcsa, hogy ez másnak tök természetes, hogy vacsora közben tegye tisztába mindenki előtt.

Nekem is van két gyerekem. Soha nem csináltam ilyet.

2020. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést! Holnap ismét együtt leszünk, kivancsi vagyok újra felmerül e.
2020. dec. 25. 21:52
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Igazad volt
2020. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha van gyereke az embernek ha nincs a kaki akkor sem az asztal mellé való, pláne ha többen vannak..

Másfél éves a kisfiunk, apja nem bírja a kakit.

Disznót vág, belez stb. De a kakis pelenka már sok a gyomrának.szoval abszolut neked van igazad

2020. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

4es

Detto. Tudom,a 4 hónaposom még nem fogja fel,de engem zavar,hogy pucéron látják. Mindig elvonulok pelenkázni is.

Magánügy a sz.rás. :D

2020. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!