Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milye legyen a babakocsinak...

Milye legyen a babakocsinak amit veszek 6 hós kisfiamnak? Mi fontos, mit bántok, hogy a tiéteken nincs? Pl:karfa, lábzsák, napernyő?

Figyelt kérdés
Lehet egy no name babakocsihoz tartozékokat venni, ha alapból nincs hozzá-mondjuk napernyőt?
2010. aug. 13. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Napernyőt minden fajtára rá tehetsz. Nekünk egy egyszerű MAMU márkájú van. Nincs karfája, lábzsákja. Semmi csak simán sport kocsi, dönthető. 10.000 volt. Én ezt csak jó időben használom, így nem kell lábzsák és társai.
2010. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

karfa jó, ha van, lehet rá játékot rögzíteni és a gyerek nem bukik ki a kocsiból.

ami nekem fontos, hogy legyen átfordítható a tolókar, hogy a nap/szél elől el tudjam fordítani!

2010. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a legfontosabb az esővédő volt,mert nekünk a nagyobb tesóval minden nap mennünk kellett az oviba

A lábzsákot vettünk külön,ami nagyobb,mint a gyerkőc,mert azt ami a kocsihoz volt kinőtte a pici addigra,amikor már használtuk volna

2010. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. aug. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!