Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükséges/kell légzésfigyelő,...

Szükséges/kell légzésfigyelő, ha mellettünk van a kiságy?

Figyelt kérdés
Én hülyeségnek tartom, de a férjem ragaszkodik hozzá.

2020. júl. 5. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Kell
Nem
59 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha melletted van felébredsz rá, ha abbahagyja a légzést?
2020. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Abból indulok ki, hogy 23 évvel ezelőtt sem kellett ilyen ketyere. Drága is.. sztem alap h felkelsz a gyerekre és megnézed mi van vele.
2020. júl. 5. 19:47
 3/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan 20 centire van a kiságy tőlem
2020. júl. 5. 19:48
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
A férjedet megnyugtatja. Neked meg nem akadályozza az alvásodat. Miért nem lehet kompromisszumot kötni?
2020. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Felesleges pénzkidobásnak érzem.
2020. júl. 5. 19:54
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a férjem nyugalma megérne ennyit.
2020. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Én 10ért vettem használtan, szerintem ennyit megér. Én is felkeltem a gyerekhez, de nem simogattam a hátát egész éjjel, hogy tuti lélegzik-e.


Ok, felkelsz hozzá mondjuk kétóránként. Ha egy órája abbahagyta a légzést, akkor mire mész, hogy felkeltél hozzá? Lesz egy halott gyereked. De ahogy érzed.


23 éve is meghaltak a gyerekek.

2020. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Ezt azoknak mondd, akiknek 23 évvel ezelőtt bölcsőhalál miatt halt meg a gyermekük.
2020. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha koraszülött, kis súlyú ujszulott, vagy valamilyen betegséggel született a baba, vagy a szülők dohányoznak, ezek növelik a kockázatát a légzésleallasnak, és ilyenkor mindenképp javasolt a légzésfigyelő, egyéb esetekben, aki ahogy érzi. Amúgy használtan is lehet kapni és nagyon jól el is lehet adni, szóval nem pénzkidobas. Szerintem ha a férjed szeretné vegyétek meg.
2020. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom bérelni is lehet ha venni nem akarsz. 2-3ezer/ hónap. De akkor venni már használtan is lehet
2020. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!