Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki bemenne az újszülött...

Neurotech kérdése:

Ha valaki bemenne az újszülöttekhez és kicserélne egy párat akkor van rá esély, hogy a szülők nem veszik észre és hazaviszik más babáját?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 16:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha a szülő már egyszer is látta,kizárt. 1000 közül felismertem volna a fiamat.
2020. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Én a hangja alapján is felismertem, amikor mosdatták a csecsemőket. Ultrahangon is már nagyon jó minőségű felvételeket láttam róla, ha nem is adták volna oda azonnal, akkor is rájöttem volna, hogy nem az enyém. Szóval nem hiszem.
2020. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Előfordulhat, volt màr ilyenre pèlda. Sőt, olyan is volt, hogy az egyik anya szòlt miatta, de megfenyegettèk, hogy őrültnek nyilvànìtjàk, ès bezàratjàk.
2020. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
#2: A nagy francokat jöttél volna rá.
2020. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%

Szüléskor megmutatják a babát az anyának.Többé nem felejti el az arcát a gyereknek.

Kizárt, hogy ne ismerje fel.

A csecsemők sem egyformák 😃

2020. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem, hogy felismertem volna a gyerekeimet, de kicsivel később sem.


Utolsó, rám úgy tették mindkettőt, hogy csak a fejük tetejét láttam, plussz alig voltam magamnál, szóval akármilyen baba lehetett volna...

2020. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fel nem ismertem volna őket. Szülés után az egyiket fejjel lefele mutatta meg a nővérke... Mikor a kórteremben odaadták, tök más színű haja volt, és egyáltalán nem hasonlított az emlékeimre. Még szerencse, hogy apja figyelte, ahogy ráadták a karszalagot. Utána meg már azért a többedik napon felismertem. Mostanra meg egyértelműen hasonlít a nagymamákra.
2020. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Velünk volt hasonló. Császár után férjemnek adták oda kb negyed órára.

Utána férjem lejött hozzám a szobába miután összeraktak levittek.

Közben hozták oda a picit szoptatni. Férjem szólt a nővérnek, hogy ez nem a mi gyerekünk. Nővérke győzködte hogy dehogynem. Megnéztük a karszallagot és tényleg nem a miénk volt. Nővér szaladt vissza vele. Én nem vettem volna észre, mert 5 másodpercig láttam a műtőben véresen, csuszmákosan.

2020. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Nekem kellett hozzá kb 1-2 nap, hogy bevésődjön az arca.

De onnantól 1000 közül is felismertem volna.

2020. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Miért pontozzátok le aki azt mondja megismerné a saját gyerekét? Én speciel felismertem volna.Oda tették rám császármetszés után, első gondolatom az volt, hogy jesszus mintha az apja kicsinyített mása volna.Mondjuk kicsit aggódtam is érte mert lány létére egész 2 éves koráig azt mondták rá milyen helyes fiú.Senkiével nem kevertem volna össze....
2020. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!