Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres babák anyukái! Ahol...

Ikres babák anyukái! Ahol csak kisfiúk vagy csak kislányok születtek! Hogy ment a kórházban a névadás?

Figyelt kérdés
Megnézted a babákat, és eldöntötted, hogy melyiküknek mi lesz a neve? Vagy hogy megy ez?
2010. aug. 13. 11:44
 1/4 anonim válasza:

Bocsi, én nem vagyok anyuka, csak ikertesós.

Nálunk úgy volt, hogy tök véletlenül, ami jött név, azt adták (állítólag :D) Bár én nem bánom, mert elégedett vagyok vele.


Üdv: Zizo

2010. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is iker vagyok, nálunk úgy volt,hogy nem tudták, hogy két gyerek lesz.Szerencsére két nevet akartak adni az egy gyereknek, így kettéosztották.Az első kapta azt a nevet,ami az első név lett volna,án mint második a második nevet.És így illik ránk a név,fordítva már nem hiszem.
2010. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy barátnöm 3-s ikreket szült, 3 lányt, már terhesége alatt tudta hogy A baba ez lesz, B baba meg az, igy amikor kivették öket,mondták hogy megzületett B baba, igy adta a neveket.
2010. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem császárral jöttek a világra a kisfiaim. Így előtte kérték tőlem a neveket, "A" babának, ha fiú, "B" babának, ha fiú, és ugyanígy lány nevekkel is. Azt mondták, előre kérik a neveket, mert a műtét során bármi lehet, és amíg "beszámíthatóan magamnál vagyok", adjam meg a neveket.

De amíg a pocakomban voltak, nem tudtuk biztosra, csak a "B" baba nemét. A Gergely név biztos volt, és mivel ő megmutatta magát először, így ezt a nevet kapta. "A" babámnál csak sejteni lehetett hogy kisfiú, neki a Dávid nevet adtuk.

És szerencsére ilyen sorrendben illik is rájuk, fordítva már nem lenne jó.

2010. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!