Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy ilyen hisztiroh...

Normalis, hogy ilyen hisztirohamjai vannak?

Figyelt kérdés

Ha vmi nem ugy van ahogy szeretne, vagy epp benne van vmiben de menni kell, v nem sokerul neki vmi olyan eszmeletlen hisztirohamot kap a 1,5 eves kislanyom h neha elgondolkozom h ez normalis e... mergeben karbam es utoget is...

Mi az a szint ameddig normalis a hisziti? Es hogy kell kezelni ?


2020. dec. 29. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2020. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem normális


Én felnőtt létemre is elhajítom a csavarhúzót, fogót, kulcsot stb ha felidegesít 😂😂

2020. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Masfel evesen csapkodotr az enyem is azt most 2 eves korra abba hagyta mar tudja h bem toleralom de meg mindig hisztizik. Ma épp azon h nem akart ebedelni fogtam ott hagytam mondtam nem eedekel akkor ehesen fekszel le mi addig szépen ebedeultunk az apjaval 4 perc múlva mar jött h éhes. Nála az valik be 10bol 9szer h ignoralom.
2020. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Pont a hiszti korszakát éli. Nagyon fontos, hogy maradj higgadt. Töltsd le a netről a szuperdadus részeit és aszerint járj el.
2020. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
4 vagyok. Én is hagytam már faképnél boltban, bolt előtt pocsolyában ordító, toporzékoló gyereket minden gond nélkül. Pár méter távolság után csöndben utánam szaladt, soha többet nem csinálta. Nem érdekelt, hogy égő vagy nem égő.
2020. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is kb ekkor jött elő, néztem mint hal szatyorban, hogy hova tűnt a cuki kisfiam, ez meg mi a fene? 😅 ő földhöz vágta magát és úgy hisztizett. Néha még a fejét is verte a földbe. Ilyenkor tisztes távolból figyeltem nehogy kárt tegyen magában. Az ölelés nálunk csak olaj volt a tűzre, ellökött magától. Nagyon rosszul esett 😔Szépen lassan csillapodtak ezek a hisztik. (2 éves lesz) Már földhöz nem vágja magát, előjön még most is az akarata, de hajlandóbb a megértésre. Nehéz, de a legjobb, ha ilyenkor te is elszámolsz tízig. Aztán megbeszélitek. Kitartás ☺️
2020. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Ne csapkodd,hanem dicsérd meg!
2020. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Haha, 3 éves volt a középsőm, és atomhisztis, A kedvencem a mai napig, amikor behisztizett a délutáni alvás előtt, nagy nehezen elaltattam, majd 2 óra múlva kipattant a szeme, és nekiállt folytatni a bömbölést. Szerencsére jó napomon talált be vele, én úgy kiröhögtem... :D :D :D
2020. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves lesz a lányom, ő a kezét szokta megharapni, utána meg néz rám hogy ez fáj...😕
2020. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!