Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszoba! Hogy, és ol rendezz...

Babaszoba! Hogy, és ol rendezzem be? Linkelhettek képet is, vagy leirhatjátok ti hol vettetek. Másfél évesnek kéne.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi egy komplett szobabútort vettünk neki, gardrób szekrény, pelenkázószekrény, kiságy. A pelenkázót komóddá lehet alakítani, a kiságyat ifjúsági ággyá, és olyan 8 éves koráig tudja használni, akkor a bútor komód marad, új ágyat kap majd! Most fehér és világosabb fa a bútor.

Most sárgára van festve, és narancs sárgával van antimolva dekor festékkel a fal, micimackós képei vannak, szép óra a falon, földigérő

baldachin, micimackós függöny.

Egyszerű de divatos a szoba, nincs tele minden féle mesefigurával, tapétacsíkkal stb. Nekem nem tetszenek azok a szobàk ahol több féle mesefigurával van díszítve a fal, meg a sok gyerekmintás ágynemű falvédő stb. Egyszínű legyen egyfajta kiegészítőkkel, pl minden micimackós vagy mickey egeres vagy BARBI de mindenkinek más tetszik!

2010. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi ifjúsági bútort vettünk a Retzben (két sarokszekrény, egy fiókos komód, egy felül polcos, alul fiókos szekrény, és egy íróasztal rajta polcos-pakolós feltéttel). Bükk-kék színű. Hozzá vettünk egy sima bükk 140x70-es ágyat, ami junior ágy lesz, és a párom csinált még a szobába bükk és kék színű bútorlapból két polcot.

Egyébként a Retz-es ez a fajta, olyan elemet veszel, amilyet csak akarsz. [link]

2010. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislány vagy kisfiú?

A mi pici lányunk szobája a következőképp néz ki:

Barack színű fal, bordó sötétítő függöny, hasonló színű függönnyel. A bútor ( szekrény, 2 féle komód, az egyik még pelenkázó funkciót tölt be, kiságy, ami mint az előzőnél átalakítható ha már nagyobb lesz, és polcok ) fehér színű, Faktum Mókus. Egyszerű szobabútort kerestünk, mert így a szobája könnyebben alakítható.

Nálunk vannak matricák. Nem sok, és csak az egyik falon. Picim imádja nézegetni. Sokat beszél hozzájuk és szereti tapizni is őket.


[link]


Mondjuk ez a bútor szerintem kisfiúnak is jó. Csak mondjuk egy kellemes zöld árnyalatú szobába.

2010. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kislánynak kéne.Az az ifjúsági elemes bútor nem is rossz ötlet!Még a kikában szerintem körülnézek.
2010. aug. 14. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, nézted-e, de létezik bükk-zöld és sima bükk színben is, ami jó lehet kislánynak. :)
2010. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néztem,mondjuk a sima bükköt tudnám lánynak elképzelni.
2010. aug. 15. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!