Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szobája van kislányotok...

Milyen szobája van kislányotoknak/kisfiatoknak? Ha gondoljátok, képet is linkelhettek! : )

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mivel két szobás viszonylag tágas panel lakásban lakunk, és szerettük volna, hogy külön szobája legyen, így a lánykánk megkapta a hálószobánkat, mi meg kiköltöztünk a nappaliba franciaágyastul:-)

a szoba egyébként 11 nm, tehát elég nagynak számít, mint gyerekszoba. van benne egy kisebb sarokgarnitúra, ha nyűgösebb, vagy beteg és nem merjük vagy akarjuk egyedül hagyni, akkor ott lehet aludni, akár együtt is a babával, illetve ha jön hozzánk valaki, aki általában egy babázni vágyó fiatal rokon, akkor babánk kap egy hálótársat:-)

természetesen van kiságy pelenkázóval, van egy komód, amiben a ruhái vannak, tetején a régi tévénk és egy CD-s rádió. Csináltunk neki egy játszósarkot, vettünk egy 1x1 méteres babakerítést, hogy majd mint egy járókában játszik, de abból nem lett semmi. Így a sarokba kötött ki, nyitva az ajtaja, benne nagyobb plüss állatok, egy-két játék. Birtokba is vette.

A szoba közepe üres, igazi játszótér, van egy szőnyeg, szép színes, állatfigurás.

A falon van egy hatalmas sárga textil kacsa.

most készül egy polc a falra, oda tesszük majd a könyveket, vettünk egy olvasó lámpát, hogy majd jön lassan a meseolvasás, illetve a sok játéknak az ágyához csavarozható lépcsőzetes polc, ahová a műanyag vödrökbe gyűjtött apróságokat lehet betenni, a tetejére meg sorakozhatnak az állatkák, babák.

A lányunk most 1 éves. Korábban azt terveztük, ha nagyobb lesz, és még mindig itt lakunk, akkor beköltözik a nappaliba a jelenleg férjem által birtokolt 2x2 nm-res "bungi"-ba, de ebből nem lesz semmi. mondhatni, hogy most több holmija van, mint nekünk, meg hozzá is szokik a nagyobb térhez, nem fogjuk ezt megváltoztatni.

2011. jan. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi kisfiunknak nem bababútort, hanem ifjúsági bútort vettünk, amihez egyúttal íróasztal is tartozik. Így elég sokáig fogja tudni használni. Vettünk egy átalakítható 140*70-es ágyat, és párom csinált még két polcot a falra. Majd később lefényképezem, és belinkelem a fotókat, úgyis aktuális lesz frissíteni a fotóalbumot. :)
2011. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is külön szoba van!Én terveztem a bútort az ágyon kívül, mert mi sem akartunk bababútort neki!Egy hatalmas sarokszekrényből áll és mellette egy fiókos, mega másik oldalon egy polcos szekrény van!Máisk sarokban van a kiságya a harmadikban a pelnkázó, ami komód, csak átalakítva (ez is olyan mint a bútor én terveztem)Meg egy szopi szák van még a szobában, és rentgeteg játék!

De szinte csak aludni jár oda!Nálunka a nappali a játszótér!ott van velünk!De amióta jár azért be bemegy a szobájába!

14 hós kislány!

Persze az első 3 hónapban a hálónkban volt a kiságya, azóta alszik a szobájában!

2011. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nálunk a francia ágy a gyerekszobában egy darabig, tehát egy szobában alszunk. Még csak 8 hetes. Az ággyal szemben van a kiságy, a pelenkázópolc. A szekrénye a folyosón van, mert nem fért be a szobába.

2011. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ígértem képeket. Íme Attilám szobája:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!