Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kemény a kakija az 1...

Mitől kemény a kakija az 1 éves kislányomnak?

Figyelt kérdés

Egy éves kislányomnak kemény a kakija , van amikor sír közben, és van amikor csak 2naponta kakil.

Jelen helyzetben csak sürgős esetben akarok orvoshoz forfulni.


2020. dec. 30. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Iszik elég folyadékot?
2020. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem eszik olyat ami fogja pl. banánt?
2020. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kicsibarany ***** válasza:
81%
Kifelejtetted a leírásból, hogy miket eszik, mennyit iszik (akár vizet akár tejet/tápszert)
2020. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerinted nem sürgős eset?! A gyereked sír és szenved te meg hagyod és inkább ide irogatsz. Ezért baj hogy bárki szülhet.
2020. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Adj neki szilvalekvárt vagy szilvát, esetleg szilva babakaját. Több gyümölcsöt adj neki! Alma és az érettlen banán hasfogó. Meggy, őszibarack, szilva beindítja a dolgokat! Én most friss gyümölcs hiányában ezeket a zacskós smoothiekat veszem neki, lidl, aldiban jó áron van a bio. Mindennap kap egyet. Sok rostot eszik, vacsira zabpépet/műzlit/8 gabonás pépet kap üveges gyümölcsös babakajával és joghurttal kikeverve.
2020. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4, hogy lenne már sürgős eset egy székrekedés?

Eleve a kétnaponti nem ritka, heti egynél szoktak aggódni.

Valószínűleg kevés folyadék (kevés víz), kevés rost, sok hasfogó étel.

Ezt eleve egy folyamat megszüntetni. Az orvos is csak ennyit fog javasolni.

2020. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. kommentelò : nem egésznap sír és nem egésznap szenved ez a héten 2szer fordult elő. Én apja vagyok nem én szültem. Egészségi állapota rendben van. Csak tudod nálunk nincs háziorvos ejjel nappal . Te okostojás, te mit csinálsz? Ide kommentelsz és engem minősitesz. Az én gyerekem 1 éves korára fejlett , egészségére panasz nem volt. De te remélem egyszer sír a gyereked rohansz orvoshoz. Ma egyszer sírt és egésznap vidám , minden rendben van. Nyílván elviszem orvoshoz , csak előtte megkérdezek tapasztalt szülőket. De te gondolom ha sír a gyereked egyből rohansz orvoshoz. Na ezért baj , hogy mindenki szülhet mert egy vasárnapi napon ha nincs orvos képes vagy ott ülni a sürgősségin egy fogfájás miatt. Ha nem tetszik a kérdésem lapozz tovább , de ne engem sértegess ha nem ismersz.
2020. dec. 30. 17:48
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen iszik folyadékot, hála ma már 2szer is kakilt. Kefirt evett azt szereti nagyon, evett húslevest , kis krumplifőzeléket, virslit, csirkecombot és mandarint is evett.

Étvágya az nagyon jó. Inni babavízet és kamillateat , meg kubu italkat ivott. Hasa nem volt kemény , se befeszitve. Délelőtt az első kakija könnyed volt , csak a másodiknál szenvedett. Ez szombaton történ még meg, akkor az volt az első ilyen eset. Amúgy mindennap kakil.

2020. dec. 30. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kevés az élelmi rost. Tízórainál és uzsinál inkább gyümölcsöket adjatok neki.
2020. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!