Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 1 éves és küzdök...

Patkós Mónika kérdése:

Kislányom 1 éves és küzdök azzal hogy egyen mostanában nem akar enni akár mit rakok elé! Mi lehet az oka mit tehetnék? Fogzik is lehet ettől? De ez nem jó így hogy nem eszik csak keveset nagy nehezen, meg cicizik mellette!

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem mikor a felső kettő jött(11 hónaposan),1-2 nap volt,hogy nagyon érzékeny volt neki akkor csak gabonapépet meg tápszert evett. utána úgyanúgy mindent
2015. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
enyem is ezt csinalja mondjuk o mar nem cicizik, de mindenfele targyat kell a kezebe adnom ami eltereli a figyelmet, es akkor eszik...pl akarmilyen ehes eltolja az etelt kanalastul,.de ha odaadom neki a slusszkulcsot azzal van elfoglalva es akkor hagyja h etessem..
2015. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja es nalunk ez megy 4 honapja pedig nincsen foga szoval nem a fogzas..
2015. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"pedig nincsen foga szoval nem a fogzas.."


Pont addig okoz fájdalmat, amíg át nem töri a fogínyt. Ha már kint van, akkor nem fáj neki.

2015. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 èvesem világ èletèben ilyen volt. Semmit nem evett meg, csak periodikusan. Ez azt jelentette, hogy 3 hètig semmit, se tápszer, se normális kaja, csak innivaló, majd 3-4napig rengeteget, reggeltől estig evett. A gyerekdoki szerint, ha èhes, eszik, ha meg erőltetjük, rossz evő lesz.
2015. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is ezt csinálja le kell foglalni de már úgy is eltolja a kanalat vagy ha nem is akkor önálóskodna és maga enne de abból nem igen kerül a szájába! Foga van már felül 4 most alul jön neki,de már nagyon idegesít hogy alig eszik!
2015. aug. 22. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es: 7 hos kora ota nem kepes nyugodtan enni, de egyetlen foga sincs meg, jele sincs....13 hos...nem hinnem hogy akkor 5 honapja probal attorni a foga :)


2-es

2015. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a fogzás minden kisbabánál máshogy alakul! Pl az én kislányomnak nem alulról hanem felül jött ki először 4 foga és még csak most jön neki az alsó 2
2015. aug. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!