Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tul spartai amit kitalaltam a...

Tul spartai amit kitalaltam a rosszevo gyerekemnek?

Figyelt kérdés

20 honapos a gyerekem es a hozzataplalas kezdete ota vmi borzalom az eves a mai fogyasztasa 2 kanal zabkasa 1 kanal lencsefozelek. Ennyi. Tobbet nem hajlando enni. Semmibol

A legtobb tanacsot amit adhatnatok sztem mar mind probaltam semmi nem valt be

Most azon filozok h hagyom az egeszet nem etetem nem ultetem le h na most ebed hanem megvarom amig olyan ehes nem lesz h mar nyugos es akkor etetem meg. Hozzateszem szuletese ota egyszer se lattam ehesnek. Mindig csak megetettem mert enni kell de sose kert magatol...

tul durva lenne ha nem adnek neki addig amig hulla ehes nem lesz?


2021. jan. 3. 21:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
9%

Azért aki ilyeneket kitalál, hogy inkább kiéhezteti szerencsétlen kölyköt, az valószínűleg más nehezebb dolgokban is hasonló nevelési módszerekhez folyamodik. Teszel te elég kárt, most egyel több vagy kevesebb...

Az még csak véletlenül se jusson eszedbe, hogy ez egy gyerek. Azt meg nem betörni szokás.

Miért nem opció az, hogy együtt ültök le, ő a kis etetőszékében, te mellette az asztalnál, te eszel, előtte van a sajátja és ott a lehetőség? Ha akar, eszik. Ha meg aggódsz, akkor orvoshoz kell menni vele, nem pedig így viselkedni. Ha nem hagyja abba a hisztit, akkor meg az udvarra lököd ki, vagy mi?

2021. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Te annyira nevetseges vagy.

Szerinted nem igy szoktam enni vele?! Leulunk egyutt es ha szeretne eszik, ha nem nem. Ha nem kezd el enni megkinalom en magam . Ha igy eszik akkor megetetem en. Ha igyse akkor nem eszik es kesz. De 10bol 10szer az utolso verzio tortenik. NEM KER.

Idiota... szerinted ide ernek ilyet ha nem vegso elkeseredesem tennem?!

2021. jan. 3. 21:31
 3/32 anonim ***** válasza:
15%
Akkor nem kér. Ha szerinted baja van, vidd orvoshoz, ha meg nincs, akkor meg kegyetlenség. Ennyi a sztori és kész. Azért nebsszamár, hogy te akarod éheztetni a gyereked, de én vagyok az idióta. Ilyet normális nő elkeseredésében sem csinál. Hiába fújod fel magad, ez nevetséges. Milyen anya vagy te?
2021. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az h nem akkor adoki neki enni amikor en kitalalom h na most akkor bumm tizorai, hanem akkor adok neki enni ha mar tenyleg ehes az neked hol eheztetes?
2021. jan. 3. 21:42
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni,de en teljesen megertem a kerdezot. Az en fiam sem eszik,kb 2 honapos kora ota sosem ehes,csak etetem,mert enni kell. Voltunk vizsgálaton,de semmit nem találtak. Volt,hogy fogyott is. 11 honapos es a 8kilot pont hogy eléri. Hogy a kérdésre is válaszoljak,bennem is felmerült mar,de persze sosem tartom be. Nalunk az vált be,hogy sokszor eszik picit. Van,hogy óránként kínálom,ami persze nem jo,de legalabb eszik.
2021. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
2 éves lesz a mi gyerekünk. Kb ugyanez van nálunk is. Azt szokták mondani hogy ne erőltessük, ne kínáljuk sok féle kajával. Csináltam ezt is, csináltam azt is hogy nagyon sokszor álltunk neki enni hogy legalább pár kanállal egyen, majd két étkezés között több időt hagytam ki. Semmi se segitett, ritka ha rendesen eszik, ha egy tányérral elfogy, de legalább már kitapasztaltam hogy nála mi az amit inkább megeszik. Te is igy leszel. Sík ideg vagyok ez miatt én is nyugi... 🙂 Védőnők azt mondták hogy ne aggódjak, ő ilyen, eszik ha éhes. Ha vészesen lefogyna, az már baj lenne. De azt időben észrevenném én is, meg ők is. Majd megtanulod hogy ezen nem kell mindig stresszelni, majd lesz amit szivesebben megeszik, több kanállal hidd el. Az apja és én is ilyenek voltunk kicsinek, mégis itt vagyunk. 🙂
2021. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Jaj első, látszik, hogy nem volt/nincs fényevő gyereked.Valószínű már mindent kipróbált, ez az utolsó opció amit választana, de felteszi a kérdést mert örlődik hogy helyes vagy sem.Nem kell azonnal elitélni a másik embert!Én teljesen megértelek kérdező van egy 4.5 éves kisfiam aki születése óta alig eszik, voltak olyan mély pontok amikor én is elgondolkodtam ezen, de nem tudtam ezt megtenni vele.Abban igaza van az elsőnek, hogy próbálj vele enni, biztos van olyan étel amit szívesebben eszik mint a többi, akkor csináld neki azt több alkalommal, legyél ravasz keverj olyat a szeretett ételebe (persze csak ha hozzá illik) amit egyébként nem enne meg.Pl az én gyerekem szereti a spagettit, lereszelem a sargarépát, karfiolt pürésítettem úgy kevertem bele, hogy ne látszódjanak a zöldségek.
2021. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
6%
Első vagyok, tartom a véleményem. Láttam már fényevő gyereket közelről. Ő ilyen, ha nincsen orvosi baja, akkor komolyan nem értem ezt a hisztériát. Éhen halni nem fog, ha ott van előtte a kaja. Viszont ez akkor sem normális dolog, hogy kiéheztetné inkább. Én sem azt mondom, hogy csak a fogára valót adja, de azért milyen dolog már ez? Lehet ezzel takarózni, hogy jaj hát fényevő és kell valami módszer, hogy egyen. Van. Tedd elé. Ha kell neki, akkor megeszi.
2021. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan próbáld ki, abban semmi éheztetés nincs, hogy ő dönt arról, mikor akar enni. Az enyém sem eszik és ha nem adnék neki enni, akkor nem az ebédet kérné, hanem pufit, vagy túró rudit.
2021. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Koszonom a megerto valaszokat.

Elso te egy igazi luzer vagy...


Egyebkent egy kedvence van a virsli😂 mas nincs amit szeret nehez

Edesseget nem adok neki igy nincs az h csak mondjuk pufit enne. Mert nem enne sose semmi😂

2021. jan. 3. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!