Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a másfél éves...

Mit tegyek, ha a másfél éves gyerekemnek még mindig nincs haja, csak babahaja, ami alig látszik?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mit akarnál tenni? :) Van olyan gyerek akinek 3 éves kora után változik.
2020. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Mégis mit tudnál tenni? Parókát csináltatsz?

Fogadd el. Nem marad ilyen örökké.

2020. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Tedd ki teliholdkor éjfélkor az udvarra, és ha rávilágít a holdfény, akkor sűrű szőke haja nő. De most komolyan! Mégis mit akarnál tenni. Ez genetika. Majd megnő neki.
2020. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm lányának 2 éves kora után kezdett nőni, addig kis "kopasz" volt. Senki se piszkálta, mert tudni lehet, hogy van ilyen is. :)
2020. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog nőni, nyugi. Nálunk is az első gyereknek csak körben volt, az is kihullott 3 hós korára, aztán két évesen ha hunyorítottam, akkor be tudtam már volna rajzolni, hol lesz :), három éves korára mégis lett rendes dús haja. Meg is lepődtem a másodikon, aki meg hatalmas hajjal született és neki maradt is. Pedig hát ugyanazok a szüleik :) (És persze gyomorégésem a kopasznál volt:))
2020. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj türelmesen. :D
2020. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom két éves koráig teljesen kopasz volt. Mire ment oviba már két kis csattal össze tudtam neki fogni. Ez miatt ne aggódj.
2020. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!