Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak az evés/ivás...

Miért csak az evés/ivás nyugtatja meg?

Figyelt kérdés

4 hetes a lányom, tápszeres. 3.8 kg-al született, hízik is rendesen, most 4.6 kg. Orvos szerint kevesebbet kellene ennie, túl etetem. 130-150 ml is meg tud enni, de van hogy elég 90 is(ritka). 3-4 óránként kap enni, ha nagyon nyűgös közte vizet kap. A vizet is mindig elfogadja, még soha nem lökte ki a szájából. Van hogy szinte vedeli, emiatt állandóan félre is nyeli.

Olyan mintha soha semmi nem lenne neki elég. Csak akkor nyugodt ha eszik/iszik vagy alszik. Se kézben, se mellkason, se vállon, se járkálva sehol nem nyugszik meg. Utál kézben lenni, mindig csak feszíti magát hátra és ordít. Pocak masszírozást, szélcsövet is próbáltam hátha hasfájásról van szó... Első naptól a kórházban is csak üvöltött folyamatosan, cicit elutasította. Úgy eszik mindig mint akit éheztetnek.

Játszócumit kiköpi. Az etetőcumit viszont bármikor képes lenne szívni, még üresen is... Gyakran bukik is ha kevesebbet adok akkor is, ha többet akkor is. Pisis pelusai rendben vannak, biztos nem szárad ki. Nem tudom mit tehetnék? Szépen gyarapszik ezért nem aggódom hogy éhezik, de akkor mitől lehet? Az orvos csak a tápszereket váltogatja, érdemben nem tud segíteni.


2021. jan. 4. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Evés után nyugodt?
2021. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!