Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudta stabilan tartania...

Mikor tudta stabilan tartania babátok a fejét? 3 hónapos a babám, de még nem tartja stabilan a fejét, azt mondta a védőnő 4. hónapra már stabilan kell tudnia tartani.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Mar a korhazban 2-3 naposan.

Legyen sokat hason, hogy erösödjön az izma. Naponta 10szer egy-ket vagy max 5 perceket, sokat hasznal. jot tesz ha masszirozod. Amugy en is ugy tudom, hogy 4 honapos kora körül mar meg kellene tudnia tartani a fejet, hogy majd at tudjon fordulni. De ebbe beleszolhat az is ha gyengebb az izomzata, vagy nagyobb a feje az atlagnal.Es vannak olyan kis vekonyka babak akik tök ugyneznek ki mintha remegnenek meg erölködnenek es ingatagak lennenek közben pedig teljesen stabilan tartjak a fejüket, es magukat.

De azert kerdezd meg a gyerekorvosodat hogy ö mit gondol.

2010. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szintén már a kórházban tartotta a fejét. Itthon pedig azonnal hasra kellett rakni, mert rögtön első este kiderült: hason alvós lesz a kisfiam, úgy érzi magát a legjobban. És akkor, 4 naposan már át is fordította a fejét. Két hónaposan már ki is nyomta magát a két kezével, és nézelődött.
2010. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek is már akkor,amikor hazajöttünk a kórházból. De nem minden baba egyforma. Kérdezd meg az orvost,hogy van-e gond a babáddal? Lehet,hogy a tied későn érő vagy gyengébb csontozatú.
2010. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, elküldtem. Szóval én is azt tanácsolom, hogy amennyit csak lehet, legyen hason a baba napközben. Ha nem bírja, akkor minden nap egy picit többet. Első nap 3 percet, aztán másnap már ötöt, és így tovább. Ettől tudnak fejlődni a nyak-, váll- és hátizmok!
2010. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Napra pontosan 3 hónaposan tartotta meg 1-2 másodpercre, majd egy hét után már hosszú ideig. Sokat volt hason, illetve felhúztam naponta párszor, és volt plédből gurigája is, arra kellett hasaltatni. Persze ezt mind utálta....
2010. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

6.5kg, és 66cm-es a babám, hasról visszafordult már többször, ha nem fáradt akkor van hogy hason 1 pecig tartja magát kihúzva, utána picit leteszi majd vissza. ha felveszem, akkor én már nem tartom a fejét, csak vigyázok , de nekem stabilnak tűnik, elég sokat van kézben,mert síros baba.

[link]

[link]

2010. aug. 13. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Óóóóó, ne csináld már, semmi baj ezzel a babával, teljesen rendben van, és nagyon cuki! :)

Jó egészséget Nektek!

2010. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is szépen tartja a fejét! És nagyon édes! :-))
2010. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!