Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha nincs a...

Szerintetek baj, ha nincs a fiamnak alvós plüsse, “nyunyókája”?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Jó, ha van
Nem baj, ha nincs
49 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem baj. A barátnőm fia egy textilpelust szemelt ki magának. Még 3 évesen is vitte magával az oviba. Ideges volt a barátnőm, mert nem moshatta ki. Cikinek érezte,hogy azzal járkál a gyerek.
2021. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, enyémnek sincs.
2021. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Jó ha van. Ezt hívják "átmeneti tárgynak". A gyerek számára bizonytalan vagy félelmetes helyzeteket sokkal könnyebben átvészel egyedül, ha van egy ilyenje. De ráerőltetni meg nem igazán lehet. Szóval majd ő eldönti.
2021. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak sem volt soha. Volt egy plüss csigája, mivel az egyik első szava a "csiga" volt, és nem sokkal rá láttam egy tök aranyosat. Azt betettem a kiságyába, nagyon sokáig ott volt, néha még játszott is vele, de egyáltalán nem kötődött hozzá. Nem érdekelte, hogy ott van vagy nincs, nem kereste, nem hiányolta, nem cipelte magával. Most 4,5 éves, mármint a fiam, nem a csiga 😄, semmi baja nincs, egészséges, okos, barátságos ovis kissrác.
2021. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
2021. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Van amikor nincs választása az embernek 🙂 az én fiam nem hálózsákban hanem takaróval alszik, és azt ölelgeti, a kamerán látom, hogy álmában odahúzza a csücskét a mellkasához.

Nem szoktattam rá, ők találták meg egymást.

2021. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
5, király ez a cikk. Azt a marhaságot sugallja, hogy ha nincs vigasztárgy, akkor kötődési probléma van vagy nincs önállósági törekvés.
2021. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekemnek fél éves korától van (most 7 éves), a kisebb 5 éves, nincs és nem is volt neki
2021. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
a textilpelus is lehet nyunyóka, nem feltétlen egy plüss. az én lányom pl. egy turiban vett takarót hurcibált mindenhova, már 2 széléből is levágtunk, hogy legyen az oviba, a mamánál, a másik mamánál meg egy tartalék. Meg persze megmaradt a nagy, azzal alszik itthon. Azért jó, mert az az övé, azt senki sem veheti el tőle, ez oviban, bölcsiben, bármiféle idegen helyen biztonságot ad
2021. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az èn kèt gyrrekemnek nem volt "nyunyòkàjuk" nincs semmi gond velük, pedig a nagyobbik màr felnőtt.
2021. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!