Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a sorsa, maradjon,...

Mi legyen a sorsa, maradjon, vagy felejtsem el? Ezt keszitettem ma a kisagyra (zsebecskek apro dolgoknak:lazmero, hintopor, popsitorlo, stb. ami jo ha a kozelben van, es egy helyen), de nem is tudom, nem tul giccses (Kepek a vegen)?

Figyelt kérdés

Tul szinesnek tunik a kisagy.A vedot,kisparnat,takarot vettuk,nem ugyanaz a minta.Mondjuk fiokos a babaagy,de eleg szukos benne a hely,es minden ki is latszik (a racson keresztul)amit belerakok.

En nem sajnalom kidobni,legalabbis a szekreny aljaba elrejteni,ha nem nez ki jol,csak fel napom ment ra,amit ugyis vegiguntam volna...tehat csak nyugodtan mondjatok velemenyt,nem vagyok sertodos,es csak azert kerdezlek titeket,mert apa sajnos nincs itthon,es meg nem is lesz egy ideig,es nincs kitol velemenyt kerjek.

Elore is koszi :)

Csak batran!

[link] Jpg [link] Jpg [link] Jpg


2010. aug. 13. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én írnék..Se nincs kép:):)
2010. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
D
2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Bocsi!!!itt nyissatok ki:

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 13. 21:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, és a babának is tetszeni fog minden, ami színes, meglásd. Ami nem fog neki tetszeni egy idő után, az az, hogy nem lát ki a kiságyból.
2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik nagyon!!! Neki is fog:):)

Viszont még had jegyezzek meg valamit:D nekem a fal szine is tetszik:)

2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem a fele elég lenne.
2010. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép! Cuki úgy ahogy van. Viszont egyetértek az egyik hozzászólóval, hogy egy idő után nem lesz a jó a picinek, hogy nem tud nézelődni. De addig az ideig szuper! Ügyi vagy!
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A fal szine...hat igen,az nem eppen kisfius :)),tavaly nyaron festettunk,meg nem terveztunk babat,de en beleszerettem ebbe a szinbe,es nem akartuk atfesteni,a paromnak mondtam,hogy a rozsaszin pottyoket legalabb atfesthetne kekre :D,ugyis festo,de nem volt benne,tehat marad a pink :D
2010. aug. 13. 21:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik (amúgy az egész szoba!), de tényleg nem fog kilátni a babád, a fele elég lenne! Az én lányomnak is van ilyen zsebes tároló (helyhiány miatt), neki csak a fele kiságyat takarja be! Ja és nem giccses, nagyon édi! :)
2010. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Aranyos ez a zsebes megoldás, de kb fél évig tudod majd használni, mert utána ki fogja szedegetni a dolgokat, és valljuk be, nem túl jó, ha a gyerek megzabál fél flakon hintőport :) :) Utána jó lesz játéktartónak!!

Egyébként klassz!

2010. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!