Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomos burgonyát készíte...

Paradicsomos burgonyát készítettem 7 hónapos babámnak, kicsit savanyú lett. Rakhatok hozzá kevés őszibarackot?

Figyelt kérdés
Nem lesz esetleg furcsa ízű a barack-paradicsom párosítás szerintetek? vagy tegyek bele pici cukrot? Csináltam már neki, szerette, de talán kevesebb paradicsom volt benne, mint most. Amúgy finom, csak félek, hogy a kis gyomrának nem tenne jót. Amúgy meg ezt javasolták kakigondra is, mostanában úgy kell "kipréselni" szegénykémből...:( Főleg amióta a husit bevezettük.
2011. máj. 18. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
az már nagy katymasz lenne . kis cukrot talán .
2011. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Őszibarackot? Hát nem is tudom :) Ha így belegondolok, h paradicsomos barackos burgonya... hát nem túl bizalomgerjesztő. :) Én nem szívesen ennék belőle.

Próbálj meg inkább egy kis cukrot tenni bele. Szerintem :)

2011. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:)))) "Katymasz" Nagyon tetszik:)))


lehet a cukor mellett döntök, bár még semmihez nem adtam neki cukrot, de hát sok bébiételben is van.

2011. máj. 18. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:

kb. olyan mint a karfiolos banán ... olvastam ilyet valahol.


azt se adnám.

2011. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
vegyél szőlőcukrot,az egészségesebb,mint a répacukor.azzal nyugodtan édesítheted a babád kajáját.jót tesz az agyműködésnek is.barackot tuti nem tennék bele,én sem enném meg úgy
2011. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pici cukrot tettem bele,és nagyon ízlett neki.
2011. máj. 18. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok...

Szóval, hogy készítetted el neki a paradicsomos krumplit? Mert a védőnőm szerint paradicsomot csak a magok és héja nélkül kaphatja 10 hónapos koráig. Így én azt mindig bébiételben veszem és olyan jó lenne már, ha ezt is én készíthetném neki...


Előre is köszi!


9 hós kislány anyukája

2011. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is magok és héj nélkül készítem.
2011. máj. 20. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!