Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy meg most is...

Normalis hogy meg most is kicsit azt erzem megbantam?

Figyelt kérdés
Nemreg mult 4 honapos a babam, szules utan volt egy durvabb baby bluesom de most mar ez depresszio talan (?) ugy erzem nem kellett volna szulnom gyereket, a ferjem segit minden nap amennyit tud es mellettem all megis ugy erzem vege az eletemnek. Nyilvan a csaladi idillnek se tesz jot hogy total szomorunak lat. Nincs idom magamra, es ez felemeszt minden nap elsirom magam legalabb egyszer. Aki hasonloan erezte magat, van meg idom megszeretni ezt a szerepet? Vagy mar most keressek pszichologust? Mindig estere jon ez az erzes gondolom a faradtsag miatt delelott "elfogadom" a helyzetet.
2021. jan. 5. 19:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is hiba volt.
2021. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Normális? Nem. De van megoldás: cseréld le a segítő, melletted álló férfit egy alkoholista baromra, aki naponta és rommá ver téged, meg a gyereket. Elmúlik az unalom, és "lesz életed"
2021. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

Ezt mindennap megkérdezi valaki, nem unjátok még? Vagy mióta lett ekkora divat megbánni a gyereket? Mert az, hogy egy-két ilyen előfordul, istenem, de minden nap valaki?

És kérlek, ne gyertek azzal, hogy régen is ez volt, csak nem illett kimondani. Tíz éve vagyok ezen az oldalon, és az elmúlt hónapok előtt anonim módon sem kérdezett ilyet senki. Most meg boldog-boldogtalan azon sír, hogy megbánta a gyerekét.

Tudom, ezért most rommá leszek pontozva, de nem érdekel. Sokkal aggasztóbb, ha most tényleg ez a trend, nem irigylem a mai kisgyerekeket.

2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Tervezett vagy becsuszott?
2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4: tervezett 30+ vagyok


3: abban remenykedek hogy volt aki hasonloan erzett es tud valami biztatot mondani. En sem orulok hogy igy erzek gondolhatod. Iszonyat lelkiismeret furdalasom van

2021. jan. 5. 19:32
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen, az önmarcangolás nem segít, menj pszichologushoz, mert ez már depresszió szerintem.
2021. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%
Abbahagyhatnád önmagad sajnáltatását, és inkább figyeld a babádat, ahogy fejlődik, örüljetek együtt. Én sem ittam egyedül kávét 10,5 hónapja, és igen, néha én is kiborulok, de soha nem mondanék ilyet, még anonim oldalon se, hogy megbántam, hogy megszültem! A legnagyobb csoda az életemben. Akkor is, ha másfél órája 10 percenként felsír, és ringathatom egész este, mert nagyon fáj a foga... Igen, ilyen is lesz. De ahelyett, hogy magamat sajnáltatom, hogy félbe kellett hagynom az edzést, inkább segítettem a lányomnak, és az nem segít, ha érzi rajtad a szar kedvet, vagy idegességet... Lesz még életed (ha nem szülsz többet, akkor hamarabb). Én azzal nyugtatom magam, hogy nem lesz több gyerek, így minden gond egyszer elmúlik, nem kell mégegyszer átélni.
2021. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok.

Bocsi a konkret kerdesert, de igy mar mashogy gondolok a helyzetedre, hogy tudom.

Tehat a legnagyobb baj, hogy nem jut ido magadra, mit szeretnel csinalni - gobdold at vagy akar ird ossze magadnak, es csinalj par órás kimenoket - amig parod, vagy nagyszulok vigyaznak a babara. Hatha nem ugy fekszel le minden nap, hogy az egesz gyerekneveles felemeszt es te vagy az utolso a rangsorban, es meg csak le se szrja senki, neked mi lenne a jo. Mert anyanak lenni milyen hu de jo. Hat nem mindig. Kitartas.

2021. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7: egesz nap ezt mantrazom magamban en is hogy sajnaltatom magam, teljesen igazad van de egyszeruen nem tudom osszeszedni magam. Mindig arra gondolok hogy most epp mast csinalnek. Az a baj szerintem hogy alapbol egy eleg lusta ember vagyok es szerettem csak ugy ejtozni most meg ugye nyilvan nem lehet. A helyzet az hogy hiaba tudtam hogy nehez, nem gondoltam volna hogy ennyire. Isten ments hogy masodik legyen, viszont ha visszamegyek dolgozni gondolom meg kevesebb idom lesz magamra ezert annyira annak a tudata sem nyugtat... gyokeresen kene atmosni az agyam hogy elfogadjam a helyzetet viszont akkor szerintem ez jobb nem lesz a valaszokbol itelve ez mar tobb mint baby blues.
2021. jan. 5. 19:46
 10/28 A kérdező kommentje:
8: lehet velem van a baj de egy 4 honapost nem merek anyukamra hagyni. 2-3 orankent szopizik egyebkent
2021. jan. 5. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!