Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az lányok, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az lányok, hogy a rendes srácokkal játszottok, a bunkóknak adtok esélyt és csodálkoztok ha megbántanak? Miért nincs annyi esélye egy normális srácnak a mai lányoknál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert számukra a rendes egyenlő a lúzerrel. Könnyen kapható és unalmas. Egy lánynak az imponáló a bunkóságban hogy nehezen kapható vagy és ezért küzdeni fog.
2019. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Oh.

Hogyhogy, de nálam csak a rendes srácoknak van esélye.

Ezzel az elméleted megdőlt

2019. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát tudod vannak az alfahímek akik tipikusan a jóképű,bunkó férfiak. Egy lány pedig pont ezeket szereti. Te akkor valószínűleg béta vagy omegahímek közé tartozol akik tipikusan a ronda,és rendes,kedves a lányokkal,lábtörlőnek jó leszel nekik. Sajna ilyen világban élünk. Supreme Gentleman!
2019. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Rendes nem egyenlő egy vesztessel sokszor ti azt gondoljátok magatokról hogy mennyire kedvesek meg rendesek vagytok közben csak vesztes önbizalomhiányos negativ emberek akik nem tudnak felmutatni semmit(aztán persze esetleg kikupálna vki akkor annak a szebb barinöjére rámentek)....Már bocs.
2019. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a bunkókat kerülöm. Rendesek meg engem kerülnek 🤪
2019. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt elkezdene mindenki oltani, szeretném tisztázni hogy "sajnos" a bunkóbbik fajta vagyok de én ezt felvállalom. VISZONT a legjobb barátom pont mindenben az ellentétem és sajnálom Őt nagyon, mert ha elmegyünk társasággal vhova a lányok szegényt le se "sz@rják". És had ne mondjam milyen kellemetlen már hogy ő akar becsajozni és a legjobb barátját érdeklik jobban a lányok....
2019. szept. 22. 16:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazi alfahím vagy.
2019. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

I. Ne általánosíts. Nagyon idegesítő és nem lehet ilyen egyszerűen valakiket megítélni.

II. Attól, még mert neked rossz tapasztalataid vannak, nem lesz mindenki ugyanolyan.

III. Abba nem gondoltál vele, hogy esetleg benned van a hiba? Nem gyengeség felvállalni, mert akkor javíthatsz rajta.

2019. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem taszít ha egy srác bunkó.. sajnos elég volt ovi és az általános gyerekek bunkóságából. Nekem sokkal többet ér az ha egy srác cuki
2019. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ha cuki attól még lehet ""alfahím" XDD ugyanúgy lehet tökös magabiztos és kicsit rámenős de nem nagyon,aki megvéd segít nehéz dolgokban. Számomra ezt is jelenti ez a alfa hím kifejezés amit sokan vitattak 16l
2019. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!