Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kissé türelmetlen vagyok 6...

Kissé türelmetlen vagyok 6 hónapos babámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy hete, hogy éjjelente kb óránként felkel. Ha odateszem a nagyágyba, akkor sem alszik el, csak cicin, és csak úgy tud aludni, ha cici van a szájába. Cumit kiköpi, nem szereti. Próbáltam ringatni, az eredmény ugyanaz. ma éjjel már nagyon türelmetlen voltam, és ideges. Foga se nő, biztos. Már úgy érzem, nem bírom tovább... mit tegyek?
2010. aug. 14. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ne rontsd el azzal hogy odateszed közétek .

az nem baj ha nem fogadja el a cumit.

nem biztos hogy nem nő a foga .. az is tud fájni ha csak lejjebb ereszkedik a foga az állkapcsában bár ez a szóbeszédben még nem a fogzás része de elkezdődhet már 6 hós korban is.


bújj össze vele egy matracon ciciztesd kicsit hogy oldalt feküdjön és úgy elalszik cicin akkor te kibújhatsz mellőle ő aludhat tovább.

2010. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is 6 hósan történt ugyanez. Félóránként ébredt éjszaka és csak cicin aludt el úgy, hogy el sem tudtam mozdulni mellőle, pedig korábban átaludta az éjszakákat. Neki már van két foga, de szerintem most felül jöhet, azért szenved ennyire. Az alsó kettőnél is ezt csinálta annak idején, de azt letudtuk pár nap alatt. Most elkezdtem adni neki a Chamomilla golyókat és csodával határos módon azóta átalussza megint az éjszakákat:) Ja és egyébként az én gyermekem sem szereti a cumit.
2010. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jöhet a foga, ha nem is látszik. azonkívül lehet szeparációs szorongás is, 6 hónaposan. nem tudok mit mondani, te tudod, miért vagy ilyen ideges emiatt 1 hét után...talán, mert a barátnők, ismerősök gyerekei alszanak mint a bunda?

az enyém 16 hónapos koráig iszonyú alvó volt. azóta már számos átaludt éjszaka van, már csak akkor van ébredés, ha fog van kibújóban.....nem részletezem, hulla voltam, csak cici cici, ha felébredt éjjel, ami finoman szólva nem egyzser történt meg. mi is próbáltuk a homeopátiát, de nekünk nem segített sajnos. én azt gondoltam, azért kel, mert valami baja van...fent említett okok, plusz amikor mászni meg járni tanult, az is zavarta az alvásban. elfogadtam, hogy ő ilyen, és tudtam, hogy majd jobb lesz. és jobb lett. nehéz volt, fárasztó volt. de kibírtam.

20 hónapos.

2010. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!