Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud avagy nem tud az egy...

Mit tud avagy nem tud az egy éves babatok? Állítólag le van maradva a kisfiam ,legalábbis a családom szerint ...

Figyelt kérdés

Január végén lesz egy éves . Kb 2 hete megy , egyedül nem igazán eszik mivel csak 2 foga van ..

Játékai nem igazán érdeklik de viszont minden egyéb . ( Távirányító,konektor stb ) pár szót mond ,de azokat is csak ritkán használja . Mama ,papa,ja ,nein,danke ,Titi ( külföldön élünk )

Nem mutogat ,a kívánságait nem tudja kifejezni ,pedig állítólag már kellene .. testrészeket,allathangokat sem ismeri fel. Annyi hogy tudja hogy hol van az anya cici .

Jön,megy egész nap ,egy nagyon vidám kisfiú... Egész nap pakolaszik ki be ,szekrényeket nyitogat. A fesűt használja ,néha megfesul, kirazza a ruhákat ha teregetek,villanykapcsolot tudja használni ... A torony építő játékot régebben tudta ma már csak dobálta a karikákat. Ezen kívül papazik, integet,tapsol. Ma nagy nehezen megtanitottam neki hogy a wau wau a kutya...


Testvérem szerint buta birka a gyerekem ( ma ezért össze is vesztünk és letiltottam) szerintr már használnia kellene az evo eszközöket,immitalni kellene hogy megsozza az ételt ,na meg hogy ő már ennyi idősen folyékonyan beszélt..


Szerintetek is el van maradva ?

Egyedülálló anyakent sajnos hogy nincs időm egész nap tanitgatni... Most jutott eszembe , ceruzával firkalni is tud.



2021. jan. 10. 16:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Zoknijat, sapkáját is leveszi,tudja hova való. Törlőkendőt tudja mire kell használni ,Radiátort feltekeri, redőnyt felhúzza,úgyhogy annyira debil csak nem lehet.
2021. jan. 10. 17:38
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia itt Ausztriában élünk mi is. Es itt nincs védőnő a védőnői hálózat egyedülálló és csak Mo-n van, a de a gyerekorvos ugyanúgy mindenben segít. Szerintem ő ha gond van latni fogja de pl en is későn érő típus voltam es minden rendben van velem :)
2021. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

Ez ilyen ál-aggódós dicsekvős posztnak tűnik 🙄

De nagyon ügyes a kisfiad, szuper sok mindent tud 😊

2021. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Tudom ... Jövő héten lesz Mutter-Kind Pass Untersuchung.. remélem hogy minden rendben van . 🙂
2021. jan. 10. 18:25
 15/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem áll aggódás van mögötte.. anyám hetek óta cseszeget hogy miért nem tudja ezt meg azt ,ma meg a húgom le buta birkazta.. elbizonytalanodtam,és ezért tettem fel a kérdést . Mindenesetre , köszönöm!
2021. jan. 10. 18:27
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát diplomázni se most fog, biztosan mert le van maradva. Nem hiszem el, hogy mindenféle össze van írva az 1 évesekről a neten. Nem kell semmit tudni, csak integetés, meg pápá-zás volt az elvárás, pakolásznia kell a dolgokat és ennyi, egy csecsemő gyakorlatilag, nem értem miért vársz el mindenfélét tőle.
2021. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen családom lenne, aki így viszonyul a gyerekemhez, biztos hogy nem tartanám velük a kapcsolatot... Ez a nem normális.
2021. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem én .inkább a környezetem . Nekem elég hogy el és egészséges ,boldog ..
2021. jan. 10. 18:36
 19/27 A kérdező kommentje:
Amióta a világon van meregetik,csesztetik mint ahogy engem is örökké csesztettek.. direkt piszkalnak,ezert ma le is tiltottam őket ...
2021. jan. 10. 18:38
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy összevesztetek, nyugtod lesz tőle.
2021. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!