Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud avagy nem tud az egy...

Mit tud avagy nem tud az egy éves babatok? Állítólag le van maradva a kisfiam ,legalábbis a családom szerint ...

Figyelt kérdés

Január végén lesz egy éves . Kb 2 hete megy , egyedül nem igazán eszik mivel csak 2 foga van ..

Játékai nem igazán érdeklik de viszont minden egyéb . ( Távirányító,konektor stb ) pár szót mond ,de azokat is csak ritkán használja . Mama ,papa,ja ,nein,danke ,Titi ( külföldön élünk )

Nem mutogat ,a kívánságait nem tudja kifejezni ,pedig állítólag már kellene .. testrészeket,allathangokat sem ismeri fel. Annyi hogy tudja hogy hol van az anya cici .

Jön,megy egész nap ,egy nagyon vidám kisfiú... Egész nap pakolaszik ki be ,szekrényeket nyitogat. A fesűt használja ,néha megfesul, kirazza a ruhákat ha teregetek,villanykapcsolot tudja használni ... A torony építő játékot régebben tudta ma már csak dobálta a karikákat. Ezen kívül papazik, integet,tapsol. Ma nagy nehezen megtanitottam neki hogy a wau wau a kutya...


Testvérem szerint buta birka a gyerekem ( ma ezért össze is vesztünk és letiltottam) szerintr már használnia kellene az evo eszközöket,immitalni kellene hogy megsozza az ételt ,na meg hogy ő már ennyi idősen folyékonyan beszélt..


Szerintetek is el van maradva ?

Egyedülálló anyakent sajnos hogy nincs időm egész nap tanitgatni... Most jutott eszembe , ceruzával firkalni is tud.



2021. jan. 10. 16:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon felháborít h a húgod egy 1 éves kisgyerekre képes azt mondani h buta birka...ezek szerint a húgod sincs a korának megfelelő szellemi szinten....
2021. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Már értem, miért élsz külföldön.
2021. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22es ,igen pont ezért ! 😅
2021. jan. 11. 16:11
 24/27 anonim válasza:

Fuu ne haragudj, de ritka bunkó a hugod 😖

Kb az én egy évesem is ennyit tud

2021. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem vegulis mi hogyan alakult veletek? Aggodom neha en is. Koszonom, ha valaszolsz
2023. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Szia

.azóta 3.5 éves és minden rendben van vele

Akkoriban is rendben volt

Ne aggódj te sem !

2023. okt. 29. 20:24
 27/27 anonim ***** válasza:
Jjaaj nagyon koszonom, hogy “itt” vagy még es valaszoltal. Nagyon remelem, hogy igy lesz, olyan nehez sokszor, hogy elojonnek aggodalmak, de a pozitiv kimenetelt mindig olyan jo olvasni. Orulok, hogy ezt irtad es hogy valaszoltal.
2023. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!