Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget célszerű...

Milyen cumisüveget célszerű venni és milyen kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek: most kezdtem nézegetni cumisüvegeket és ha 100 féle nincs, akkor egy sem. Gőzöm sincs, hogy mi a különbség és nem is akarok ilyesmire időt szánni, hogy ezt fejtegessem. Februárban születik a babám. Láttam, hogy van kifejezetten újszülöttnek való, de én minél kevesebb cuccal meg szeretném úszni a dolgot, ha ilyesmi egyáltalán lehetséges, tehát ha egy mód van rá, akkor olyat szeretnék, ami jó újszülöttnek, meg nagyobbacska babának is. Illetve nem tudom, hogy mit kell hozzá venni, sterilizáló pl mennyire fontos, váltó szelep, cumi stb?
2021. jan. 11. 13:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja és én is csak napi egyszer főztem ki amúgy elmosogattam.
2021. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

Első kettőnél MAM-ot használtam.

Próbáltam a NUK-ot Tommy tippet.

Most a harmadiknál Lansinoh-t használok, nagyon szeretem.

2021. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemnél MAM cumisüveget használtam/használok. 2 üvegem van, bőven elég. Nem kell minden etetés után sterilizálni, elmosom és kész.
2021. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
79%
Nalunk a mam vált be. De egy csomót próbáltunk. Az hogy mi lesz jó meg elég attól függ. Ha tapszeres lesz akkor muszaj lesz több cukit venni bele, mert ahogy no kelleni fog a gyorsabb folyású cumi neki. Ha csak vizet fog inni belőle akkor kb egy db akármilyen megteszi. Vagy akar az sem, mert van aki csak pohárból ad inni a gyereknek alapból. Sterilizalas ugyanez. Ha tapszeres akkor nagyobb apparátus kell, de ha csak a vizes cumisuveget akarod sterilizalni akkor a mam cumisuvegei pl mikroban onsterilizaloak.
2021. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!