Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget célszerű...

Milyen cumisüveget célszerű venni és milyen kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek: most kezdtem nézegetni cumisüvegeket és ha 100 féle nincs, akkor egy sem. Gőzöm sincs, hogy mi a különbség és nem is akarok ilyesmire időt szánni, hogy ezt fejtegessem. Februárban születik a babám. Láttam, hogy van kifejezetten újszülöttnek való, de én minél kevesebb cuccal meg szeretném úszni a dolgot, ha ilyesmi egyáltalán lehetséges, tehát ha egy mód van rá, akkor olyat szeretnék, ami jó újszülöttnek, meg nagyobbacska babának is. Illetve nem tudom, hogy mit kell hozzá venni, sterilizáló pl mennyire fontos, váltó szelep, cumi stb?
2021. jan. 11. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk, a MAM termékei váltak be.


De, ezt nem lehet előre megmondani, majd a baba dönti el, hogy melyiket fogadja el.


Pl.: Tesómék, minket alapul véve, szintén bevásároltak MAM-ból.


Ráfáztak, a baba nem fogadta el.

A 3. vagy 4. márka vált be náluk.

2021. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ó jaj :( nem is gondoltam volna, hogy ilyen különbségek lehetnek. Köszönöm a válaszod!
2021. jan. 11. 13:31
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem szoptatsz akkor kezdetnek egy mikrós sterilizáló és kb. 6 cumisüveg. 10 éve a Tomee Tipee jött be,most az avent. Cumifejet később vehetsz hozzá,ahogy nő a baba.


Ha szoptatsz: 1 db cumisüveg vész esetére.

2021. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Én 7 évvel ezelőtt találomra megvettem az aventes cumisüveget és cumit. Bevált a nagylánynál mert elfogadta.

A kicsi most 3 hónapos, neki is azt vettem, oltári szerencsém volt mert ő is elfogadta.

Vannak babák akik elfogadják elsőre vannak akiknél kísérletezni kell.

Én chicco fertőtlenítő foyladekot használtam és most is azt használok. Heti 2-3 alkalommal bedobom a mikrós sterilizálóba éppen amikor eszembe jut.

Sokan mondták hogy ne veszek előre cumisüveget mert majd lesz anyatej.

Na nekem lett is mindkét alkalommal 2 hétig. Akkor még rohangálhattam volna mint az őrült cumisüveget venni.

Engem megnyugtatott hogy otthon van.

2021. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Minek fertőtlenítő folyadék? Vegyi anyag... 5 perc a mikróban vagy kifőzés és ugyanolyan tiszta,steril.
2021. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Mi 3 db MAM-osat vettük, 2 hónapos korától tápszeres babának. El fogadta. Semmit mást nem vettem, csak egy kifőző edényt, hogy mindig abban főzzem ki az üvegeket. Szerintem 6 üveg felesleges. Amikor nőtt akkor vettünk nagyobb üveget, meg nagyobb babának való cumit. Nagyon jól el voltunk így. Most lesz 1 éves.
2021. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Valóban túl van bonyolítva. Márkából szerintem az avent a legjobb, környezetemben a legtöbb baba ezt használta, kell kettő aventes üveg, a nagyobb méretű 260 milis (a kicsi üveg hülyeség, 2 hétig használtuk, aztán kinőtte) és vegyél elöször 1-es cumifejet, azt mindig cserélni kell majd, hogy jobban folyjon át rajta. Nem kell semmi sterilizáló, ki lehet főzni vízben, én csak kétnaponta főztem ki, etetés után csak elmostam vízzel. Nekünk ilyen szélesszájú cumisüveg van, vigyázni kell, hogy megfelelő cumifejet vegyél, mert nem mindegyik passzol.
2021. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
1 éves fiam a 160ml-es mam cumisüveget használja újszülött korától. A cumifejeket mindig cseréltük a megfelelő méretre, de az üveg még mindig jó. Emellé később vettünk egy 240-eset, annál is mindig növeltük a cumifejeket. Ennyi nekünk bőven elég volt.
2021. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az aventes mellszívóhoz járt egy cumisüveg, csak az volt, sosem használtuk. Amennyiben kizárólag szoptatni szeretnél, nem érdemes sok dolgot beszerezni, csak vész esetre egyet, vagy svéd itatópoharat. Amennyiben kell, akkor utólag lehet többet venni abból, ami bejött.
2021. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha minèl kevesebb cuccal meg akarod ùszni az egèszet, akkor biztos, hogy akarsz cumisüveget venni? Ha szoptatàsi ismeretekkel felkèszülsz, akkor valòszínű, hogy nem is lesz rà szüksèg.
2021. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!