Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűgösködik a 3 hónapos...

Miért nyűgösködik a 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Vagy alszik, vagy nyűgös. Már nincs több ötletem. Ellenőrzöm nem éhes, folyton kínálgatom, pelust cserélem, ha kell, fogzik, de kenem rendszeresen Dologéllel, ha nagyon bepörög, akkor Dentinox-szal. Mikor leteszem, egy ideig elvan, rágcsálja a kezeit, aztán egyre hangosabb gügyögésbe kezd, ami először jókedvű aztán lassan átmegy sírásba. Ötletem sincs mi baja lehet, létezik, hogy egy ilyen korú baba már csak úgy unalomból hisztizik?
2021. jan. 13. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hová teszed le? Van körülötte játék? Az én kislányom 3 hónapos korában már régen a nappaliban volt játszószőnyegen, körülötte kis játékokkal, amiket nézegetett, már megfogta őket, tök jól lefoglalta magát. Na meg figyelte, hogy jövünk-megyünk, élünk körülötte, a tesóját imádja figyelni azóta is (most 4 hónapos). Unatkozhat, persze, nem olyan pici ő már és ha unatkozik nyűglődik.
2021. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvan egy ideig - de hát akkor mi a problémád? Mit szeretnél, hogy egész nap elfoglalja magát? Három hónapos, az isten szerelmére. Ez így normális. Vannak babák, akiket pontosan nulla percig lehet lerakni.
2021. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: arra vonatkozott a kérdésem, hogy nincs-e valami amire nem gondolok, azokon kívül amit leírtam, és amiatt nyűglődne esetleg nem csak unalomból.
2021. jan. 13. 11:36
 4/6 A kérdező kommentje:
1: még annyira nem érdeklik a játékok, inkább a saját kezével játszik. Most kezdett a takaróival és a ruhájával is. Játszószőnyegre nem tudom mindig tenni, max. este.
2021. jan. 13. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
1. vagyok. Szerintem bizony akkor unatkozik, én mgoldanàm, hogy szőnyegen legyen. Innentől majd elkezd játszani, még jobb lesz minden, de ehhez ingerek kellenek. Az enyém már olyanokat birkózik a babájával (kb. fele akkora, mint ő), hogy kész öröm nézni.
2021. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem 4 hos mult a babom, en a 2. Pihenoszeket rendeltem meg hogy meg egy helyisegben legyen fixen egy. Van mar egy azt imadja eppen ahol vagyok lerakom es a kezebe adok dolgokat. Pl konyhaban mosogatas kozben folpack darab papitorlo guriga stb teregetes kozben mindig kap egy zoknit. A masik amit imad az a lapozhato textilkonyv amibe bele van varrva valami papirfele ami zorog. Ha a szeket megunta atrakom a jarokaba haton van benne egy jatszoszonyeg amirol lognak jatekok es ha megunta azt is hasra teszem. Azt is megunta olbe veszem kicsit hulyulok neki puszilgatom tancolok vele stb vissza a szekbe es folytatom a dolgom. Max 2 orat bir ebren lenni szoval az utolso 1 oraban jatszogatok vele az agyon es mikor latom hogy almosodik akkor elaltatom es minden kezdodik elolrol. Ja meg annyi ha felkel kiveszem megpuszilgatom es visszarakom a kisagyba legalabb 10 percet ilyenkor nagyon jol elvan ott (forgojat bekapcsolom) mert azt vettem eszre minel kipihentebb, annal jobban birja az egyedulletet. Azert is hagyom mindig a vegere a jatekot mert a 2. Ora vegen mar joval turelmetlenebb ott mar nem tudnam berakni 10 percre az agyaba. A reggel ugyanigy indul, az ejszakai alvas utan a legnyugisabb, 10 perc a kisagyaban meg szopi/kaja utan az pont egy kave 👍 nyitva hagyom a szobaajtot es engem is hall hogy teszek veszek meg soha nem sirt max nyuglodott. Remelem tudtam segiteni.
2021. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!