Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik időszakot tartjátok...

Melyik időszakot tartjátok nehezebbnek?

Figyelt kérdés
Arra lennek kíváncsi, hogy ti hogy melyik időszakot tartjátok nehezebbnek? Nekem két gyerek van egy 9 éves lány és egy 5 hónapos kisfiú. Nekem egy éves korig volt nehéz a babával. Utána a szaladgálást leszámítva nem volt gond. Majd jött 2 éves kora után a hiszti korszak. Nektek melyik nehezebb?
2021. jan. 16. 12:04
A kérdező szavazást indított:
0-1 éves korig volt nehéz
1-3 éves korig volt nehéz
3 éves korától volt nehéz
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik máshogy, másban nehéz. Ha úgy kérdeznéd, hogy melyik volt a legkönnyebb: az 1-2 év közöttit élveztem (élvezem) a legjobban.

Már jár, de még alig beszél, a dac még csak kezdemény, könnyű terelni, cukor az egész gyerek.

A nagyobb nálunk enyhe ért.fogy. autista, mindig nehéz volt vele, de 1,5-2 között ő is ennivaló volt. Akárhogy viselkedett nem néztek rám véres rongyként, de egy 4-5 évesnél már nem nézik el, hogy velőt rázó sikolyt hallat csak úgy a semmiből (egyébként napi 100-szor).

2021. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elso gyerekkel a 0-1 es 2-3, ekkor aludt bprzasztoan. A kialvatlansag kinzas. Most 5 eves, eleg akaratos gyerek, de az osszes visongo hisztije azevek alatt egyuttveve nemvoltnekem olyan nehez, mint mikor ebresztett atlag 6-8x.
2021. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta vissza kellett menni dolgozni. Azóta semmire nincs idő.
2021. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy telik az idő egyre nehezebb (már iskolás)
2021. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél éves korig... utána kinyílik nekik a világ, egyre értelmesebbek, fejlődik a mozgásuk is, kúsznak-másznak-ülnek-felállnak, már lehet velük játszani. De az az időszak, amíg csak úgy "vannak", nekem nem hiányzik, még akkor sem, ha nyilván akkor is imádtam őket és übercukik voltak. Amikor fogalmam sincs, miért ordít, amikor nem tudom még lekötni semmivel, amikor fáj a hasa, amikor 20 perc alvás után felkel és nem tudok vele mit kezdeni... én örülök, hogy már kétszer "túléltem" úgymond ezt az időszakot. 🙂
2021. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem, imádok babázni. ❤️
2021. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első 3 hónap volt a legrosszabb. Az alvásmegvonás tényleg nagybetűs kínzás, ahogy már más is írta. A baba elvan kb mint egy növény, vagy találgasd, miért ordít. Mindezt 4-5 órás éjjeli alvás után - Ja és nyilván sok részletben.
2021. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!