Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szerelmesek vagytok...

Anyukák, szerelmesek vagytok még a párotokba, vagy már átfordult szeretetbe az érzés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 3 év után nemhogy szeretetbe fordult át, hanem sajnos válásba. A kislányunk másfél éves.
2010. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom az első válaszolót, illetve azt ami történt :( Én szeretem a páromat, de néha úgy érzem már nem olyan mint régen volt, nem az a lángoló szerelem. Szerintem az lehet az oka, hogy ő "leszokott" arról, hogy kimutassa mennyire szeret + fáradtak is vagyunk, vannak nézeteltéréseink a pénz miatt, stb. DE! Nincs olyan férfi akiért elhagynám. Egyetlen egy okot tudok amiért elhagynám a párom ha a viselkedésével veszélyeztetné a gyerekünket.
2010. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Féléves a lányunk, és fülig szerelmesek vagyunk egymásba a férjemmel :)
2010. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
15éve élünk együtt.Ez idő alatt megtanultam,hogy egy kapcsolatban érzéseileg is vannak hullám völgyek.A szeretet az mindig jelen van,a szerelem hullámzik.Mi most jelenleg nagyon szerelmesek vagyunk.:)
2010. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 eve elunk egyutt (meg ami elotte volt) es szeretjuk egymast.Ez mar reg nem szerelem....valami mas, de nem csak szeretet.

Szoktunk vitazni mint mindenki.

Vannak gondjaink, de igyekszunk megoldani....nem mindig megy.

Kitartunk egymas mellett, remeljuk meg jo sokaig.

2010. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

én imádom a férjemet, pedig már 8 éve vagyunk együtt, Voltak hullámvölgyek, de soha nem szűntem meg szeretni őt, igazi szerelemmel. Aki vitázik, majd kibékül. Ha máshol nem, az ágyban.

Néha azért hiányzik az az időszak, amikor beleszerelmesedtem, azóta valami még mélyebbé alakult át. De abban is a szerelem a döntő.

2010. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
15 éve vagyunk együtt, ugyanolyan szerelmesen, mint amikor megismerkedtünk. Szerintem nem törvényszerű, hogy átfordul szeretetbe. Emlékszem, amikor kamaszlányként a 45 éve házas nagyszüleimet kérdeztem erről, ők mosolyogtak, és azt mondták, hogy nem tudják, mikor fog átváltozni a szerelmük szeretetté.
2010. aug. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt érzem, mint az egyik válaszoló. Időnként kap el az érzés, hogy szerelmes vagyok, aztán "csak" egyszerűen szeretem, néha meg az agyamra megy, illetve én az övére

:-) 8 éve ismerjük egymást, 5 éve vagyunk házasok, és 7 hónapos a kislányunk.

Néha hiányzik az udvarlása, már nem nekem hízeleg, hanem a lányunknak, de tudom, hogy nagyon szeret, és velem akarja leélni az életét. Ez valóban nem egy lángoló szerelem, a kezdetekben sem volt az, ugyan 30 voltam, amikor megismertem, sok csalódáson, próbálkozáson estem át előtte. Szóval inkább szeretet érzés van bennem, fűszerezve egy kis szerelemmel romantikusabb napjaimon:-)

2010. aug. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én még mindig szerelmes vagyok.Bár vannak gondjaink,és nem is vagyok meggyőződve néha hogy az ő részéről ez már szeretet inkább.2,5 éve vagyunk lassan együtt,14 hónapos a nagylány,és jön a pici is nemsokára.
2010. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom a férjem, és tudom, hogy ő is engem! És szintén nagyon imádjuk
2010. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!