Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés anyának lenni?

Milyen érzés anyának lenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
CSODÁLATOS!!!! :)
2011. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehezen leírható. Először fel sem lehet fogni, mi változott meg hirtelen, annyi új élmény, hatás ér.


Soha véget nem érő felelősség, odafigyelés, mélyről jövő szeretet, kíváncsiság, valakihez tartozás, közeledés-távolodás, önmagad háttérbe szorítása, sok-sok bizonytalanság, tenni akarás, vidámság, ijedtség, szomorúság, hit.

2011. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A világ legnehezebb, édes terhe. :)
2011. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


szülés utámközvetlen: Nekem akkora erőt adott,hogy életet adtam egy GYERMEKNEK!Örömboldogság, de még hihetetlen....


Az első hetek otthon:A káosz érzése :) Nekem inkább félelem, aggódás, óvatosság, de ugyanakkor csodálat, a lehető legmélyebb öszinte szeretet! DE iszonyatos FÉLELELM


Később mikor már belerázódunk, megszokjuk a mindennapokat:

Határtalan boldogság!Szeretet!ÉS mikor már igazán viszonozza is a kicsi, akkro még nagyobb szeretet, pedig azt hittem ennél jobban nem lehet szeretno már! :)

Látni minden nap ahogy valami újat tanul, ahogy nő, ahogy fejlődik,és ÉN mégmindig napról napra jobban kötődöm és szeretem! :)



Egyszóval nehéz: De öröm költözött a házba :)


És várjuk a következő örömünket :)

2011. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén?? Húha ... azt hiszem én a káosznak a káoszán se láttam túl. Azt se tudtam, hol vagyok. Lányom tünemény, mert ő aztán az alkalmazkodás területén No1.

Első éjszaka, sírt, hogy éhes ... szerinted felkeltem? Anyukám jött ébreszteni.. a biológiai "órám" nem jelzett a szervezetemnek. Második nap, már pattantam. Átálltam egyből. 1 hétig sokszor kérdeztem párom, hogy vajon mennyi ideje sírhat a lányunk ... :)))

Igazából én azon kategóriába tartozom, aki nagyon aggódik. Első gyerekünk és szeretnék mindent a lehető legjobban csinálni ... így nálam természetes az, hogy hetente elviszem súlymérésre. Ha valami kételyem van, akkor elballagunk a gyerekorvoshoz vagy ügyeletre elmegyünk. Az se érdekel, ha hülyének néznek. Nem vagyok se orvos, se 8× anyuka... viszont a megérzéseim általában jók :))


11 hetes a lányunk pont ma, nem volt egyszerű az első 6 hét, de mindennap ránézek egy kis csodára, aki ott szuszog mellettem, mosolyog, gügyörészik ... egyszóval: Anyának lenni jó!


Valamelyik nap felhívott egy ismerősöm és megkérdezte, hogy mit csinálok egész nap?!

Valami ilyesmi volt a válaszom rá:


"Érdekel titeket dolgozom-e? OOOOO Igen! Én anya vagyok, ez azt jelenti, hogy: ébresztőóra, szakács, takarító, pincérnő, orvos, gyermekfelügyelő, ápoló, tiszt, kutyasétáltató, fotós, tanácsadó, sofőr, diák, személyi asszisztens, könyvelő, ATM, én soha nem vagyok szabadságon nincsenek szabad napjaim soha nem vagyok fizetett

betegállományban, dolgozom éjjel-nappal, én ügyeletes vagyok egész nap, életem végéig, s ezt megosztom veletek, mert büszke vagyok arra, hogy valaki azt mondja, ANYA :]]]"

2011. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Életfogytig tartó önzetlen szeretet. Néha keserű, néha édes, de egy biztos: a jó anya sosem teszi le a kesztyűt!
2011. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A világ legjobb dolga Anyának lenni :)

Soha nem gondoltam,hogy ennyire lehet szeretni valakit.

2011. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!