Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mi a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi a legrosszabb érzés, abban az esetben ha már jó ideje viszonzatlanul szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem hogy kétségbeesek, abból adódóan hogy már láthatatlan/semleges vagyok számára. Másnak is vannak hasonló bugris érzései?
2011. jan. 20. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kellemes érzés, az egyszer biztos.
2011. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam az a legrosszabb, hogy egy másik lánnyal hozom éppen össze, tudom, hogy ahogy kinézek nem vagyok az esete, már rákérdezett, és meg kb lehülyéztem =(( De a reménytelenség a legrosszabb :( De ő se boldog...talán ez még rosszabb annál, hogy nincs esély =(
2011. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, eddig nem voltál semleges az illetőnek? Te teszel valamit ezért, hogy ez ne így legyen? Azelőtt ő tett valamit, amiből azt gondoltad, hogy lehet köztetek valami? Ha ezekre őszintén válaszolsz a magadnak is jót tesz és talán tudunk segíteni...
2011. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a legrosszabb a tehetetlenség, és az hogy amikor látom, hogy ő is boldogtalan és olyanokkal vergődik akik valószínűleg fele annyira nem szeretik.
2011. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jártunk is 3 évig, állati nagy lánggal égve. Még fiatalok voltunk, és az ezzel járó bonyodalmak felőrölték a kapcsolatot. Nincs ma sem harag, és időnként találkozgattunk is rövid ideig, és nehezen lett túl rajtam, állítólag. Viszont én még ugyanúgy szeretem mint 5 évvel ezelőtt amikor megpillantottam. Persze ezt sose vallottam be neki, és másnak sem. Kicsit szégyellem, hogy hiába voltak más kapcsolataim, új céljaim, őt nem tudom elfelejteni. Mostanra én pedig teljesen eltűntem a látóköréből, nem akartam bezavarni az életébe. Csak kretén vagyok, és fáj azért. Ezért mertem csak itt feltenni valakikhez a kérdést.
2011. jan. 20. 18:18
 6/8 A kérdező kommentje:
És még most is visszaolvasva az előző válaszokat. Mindből vegyítve hasonlóan érzek. Nem annak örülök hogy nektek is ilyen bajotok van, hanem hogy megosszátok bizalmasan ezt velem ti is.
2011. jan. 20. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel meg ér még egy próbát, beszélj vele, maximum hülyének néz. Már csak magad miatt is, másképp nehéz lesz kijönni ebből.
2011. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis ez van. Csak velem szakított a barátom 8 hónap után, hogy már nem szeret. Én meg annyira szeretem, hogy meg fogok őrülni. :(((
2011. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!