Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyből enni akar, ha minket...

Egyből enni akar, ha minket enni lát. Mit csináljunk? Ill. napi 2x anyatej elég 8 hónapos babónak? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Bármikor meglát minket enni 8 hónapos babóm, egyből elkezd cuppogni, és teljesen kiakad, ha ő nem ehet. ilyenkor kínomban babakekszel foglalom le, de most már olyan gyorsan eszi, hogy 2-3 db-ot is oda kell neki adnom. Van valami jó ötletetek? Mert elég kínos ez nyilvános helyen.

A másik, hogy lefejt tejet kap babóm, reggel és este,amúgy főzelék, gyümölcs, és egyszer tejpép. Elég ennyi tejes étkezés neki?


2010. aug. 14. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mért nem adsz neki??Az enyém a lelkét ordítaná ki,ha nem kapna falatkákat.
2010. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nemtudom, egyetek a konyhába, mikor alszik :)
2010. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a tieteket akarja megkóstolni. Adj neki egy kicsit!Annyit nyugodtan kaphat, nem azon él.Csak kóstoló.

Nem értem, miért kínos, ha nyilvános helyen eszik a kicsi. Hát ti is esztek, az nem kínos? Nyugodtan ehet babbakekszet, ropit, kiflivéget. De adj abból, amit eszel, akár a pizzaszéle, akár fagyitölcsér..úgysem tud sokat megenni, csak kíváncsi.

Elég tejet kap. Miért nem szopik? Hagyd a száját, foglalkozni! Enni, etetni nem ciki, hanem remek móka, és jó dolog.Nem éhes az a gyerek???!! Mennyi főzeléket kap? Hány dl-t?

2010. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy ő is kér, ha ti is eszek. Én pont így tervezem megszerettetni a kóstoltatást az 5 hónapos fiammal.
2010. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem. Csak macskám. Ha leülök enni odaül mellém és nyávog amíg nem kap ő is. Szerintem ehhez nem kell nagy ész. Ha kaját kér, valószínű éhes. Adj neki és nem fog cuppogni.
2010. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok

"Bármikor meglát minket enni 8 hónapos babóm, egyből elkezd cuppogni, és teljesen kiakad, ha ő nem ehet."

Már bocs de ha előtted kajálna valaki miközben éhes vagy és még csodálkozna is, hogy te miért kérsz, te nem akadnál ki????

2010. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat, de lehet egy kicsit nem jó volt a megfogalmazásom. Akkor is cuppog a pici, amikor pont a mi étkezésünk előtt ettege degeszre magát. Ennyire azért nem vagyok bunkó, hogy ő éhes, mi meg nekiállunk enni előtte. Amúgy amiből lehet, adok neki, de had ne adjak már egy 8 hónapos gyereknek tejfölös lángost.

Biztosan nem éhes, mert elég sokat eszik. Csak a tej mennyiségére voltam még kíváncsi, hogy reggel-este elég-e neki a tejci, + kap még uzsonnára tejpépet.

2010. aug. 15. 08:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Mért ne adhatnál tejfölös lángost?? 3-4 darabot fog megenni,vagy elrágcsál 2 falatot??
2010. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy 8 hónapos már nem olyan pici, hogy ne kaphasson egy-két csipetet akár a lángosból is. Nem kell tömni, de néhány falattól tényleg nem lesz semmi baja. Vagy miért nem eteted a neki szánt étellel akkor, amikor Ti is esztek?
2010. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van, aki kivár a tejtermékkel a gyerek egy éves koráig. A tejfölös lángosban pedig tudtommal van tejföl, az én receptem szerint meg a tésztájában még kefír is.


Kérdezőnek: próbáltad már az almaszeletet?

2010. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!