Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 honapos babatok miket...

9-10 honapos babatok miket evett ma? Anyatej es tapszer kivetelevel.

Figyelt kérdés
Az enyem reggelire zabpelyhet banannal, almaval. Ebedre brokkolit es halat. Uzsonna sutotok volt. Ti mit adtatok neki? Hatha vki olyat ir, amit meg nem probaltunk. Koszonom a valaszokat!
2011. okt. 11. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

reggeli: tápszer

tízórai: babapiskóta

ebéd:húsleves,krumplifőzelék,

uzsonna: alma

vacsora: tápszer lesz

2011. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

reggel szopi+tápi

délben karalábé körtével hússal/imádja :)/

uzsonna szopi+tejberizspép

vacsi burgonyafőzelék

2011. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Karalabe kortevel es hussal - de jo. Ezt kiprobaljuk mindenkepp!
2011. okt. 11. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: vajas kenyér falatkák csirkemell felvágottal + rizspép, mert hiába eszi a falatkákat 30 percen keresztül nem tud jól lakni, pedig már 6 foga van.

Ebéd: almaszósz husival

Uzsonna: baby puding

Vacsora: teljes kiőrlésű gabonapép


Holnap csirke gulyást főzök, ő is ebből kap majd, husit, répát, burgonyát és pici galuskát is. Nagyon szereti. Uzsira általában gyümölcs joghurtot készítek neki, de ma kedveztem neki, egy kis nasival. A lányom a héten lesz 10 hónapos és kb már 2 hete majdnem mindig azt eszi, amit mi. Próbálok olyanokat főzni, amit ő is ehet.

2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
cékla+zoldség+tojás sárgája osszetorve.
2011. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gesztenye+alma/krumpli+csirkehusi.
2011. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Reggeli: Tápszer

10órai: Alma banánnal

Ebéd: Spenót főzelék, főtt tojássárgájával.

Uzsonna: Túró gyümivel

Vacsi Tápszer

Napközben szokott kapni 1-2 babapiskótát rágcsálni.

9 hónapos

2011. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
AZ enyém épp beteg, nagyon fáj a torka, így alig eszik szilárdat! Szinte egész nap tápit, azt is félálomban, amikor már nem érzi szerintem annyira a fájdalmat! Amúgy a cumisüveget is löki el magától! Reggelire pár falap párizsis kenyeret sikerült bele könyörögnöm, tízóraira egy pár kanál őszibarackot, ebédre pedig egy pici rízs/hal! De mindenből csak egy picit, zöme tápi! Ha felkel megpróbálkozom a tejberízzsel! Vacsira pedig megint tápi! Nagyon rossz így, hogy beteg!
2011. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
9 honaposan adhatok tojassargajat? Koszonom mindenkinek a valaszokat! Utolso : gyors javulast a gyereknek!
2011. okt. 13. 17:53
 10/11 anonim ***** válasza:

14:43-es vagyok.

Én simán adok tojássárgáját.Semmi baja nincs a babámnak.Mondjuk én már feles tejből is csináltam neki tejbegrízt.Mondjuk nálunk nincs is allergiás a családban!!

2011. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!