Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kenjek 11 hónapos babám...

Mit kenjek 11 hónapos babám arcára?

Figyelt kérdés
A szája körül körbe teljesen kipirosodott, majdnem repedezett, az álla, orcái, az ajka körül a nyála és/vagy hideg miatt. Ti mit kennétek rá?
2021. jan. 18. 22:29
 1/9 Derjaderja ***** válasza:
91%

Mi alapból Dora naturát használunk mert nagyon könnyen beszívódik.

Másrészt a saját kezem nagyon hidegérzékeny, és minden drága cucc helyett a gyógyszertari Ung hydr. Nonionicum vált be (ezt írják a babàknak krémnek).

Ezért ezt kenem a lányom arcára mert az övé is piros lett.

Létezik a kimenés előtt az arcra kenhető hidegvédő krém, mi Minszkből kaptunk egyet ajándékba, de biztos itthon is forgalmaznak.

2021. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
🤦‍♀️ Olvasd már el a kérdés leírását! Ki van pirosodva, száradva a gyerek arca! Azért írtam, hogy ha nekem így ki van száradva, akkor én is kenek rá valamit, akkor neki miért ne kennék? Nem arcpakolást akarok neki adni unalomból... Komolyan ennyi hülyét... 🤪
2021. jan. 19. 05:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó, a #2 és #4 vagy ugyanaz a troll, vagy simán csak két értelmi fogyatékost sikerült idecsábítanod a kérdéseddel.


Kérdező, szégyen vagy sem, én a gyógyszertári popsitörlőt használom- mindenre IS. Az ujját szopizza a lányom sokat, ez a hidegben séta közben bizony nagyon csúnyán kipirosítja, kiszárítja, mikor hazajövünk és elalszik, suttyomban bekenem neki a kis piros, durvább részt, mire felébred beszívja és kb nyoma sincs a kiszáradt résznek. A szája körül is így csinálnám, miután elalszik akkor kenném be ezzel, és akkor tuti nem nyalogatja le meg folyik rá újabb adag nyál, hogy kicsípje.

Amúgy amikor a füle mögött vagy a kis nyakhurkáiban van valami kis horzsolás, azt is ezzel a krémmel kenem be, tökéletesen begyógyulnak mire felébred a picim. Nem tudom, milyen csodaszer van benne, de hülye is lennék ezek után bármi más kencét venni, én szerintem mostantól magamnak is ezt a cuccot fogom betárazni :D

2021. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*popsikrémet, bocs, reggel van még xD
2021. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így hogy már ketten is írtatok, tuti kipróbálom! :) most egyelőre nem piros az arca, csak száraz. De majd napközben ez úgyis változik :(
2021. jan. 19. 08:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Popsikrem. Mindenre is jo.
2021. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertari krém vitaminos vagy a hipp sensitive ez dierekt az arcára van hogy ha kimegy ne pirosodjon szaradjon ki. Ezeket használtam.
2021. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bepanthent szoktam kenni rá ilyenkor.
2021. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A gyógyszertári popsikrém teljesen rendbeszedte :) köszönöm a segítséget!
2021. jan. 28. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!