Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan fejleszti az 1...

Ki hogyan fejleszti az 1 hónapos babáját?

Figyelt kérdés
Milyen torna és milyen játékokat használtok?

2021. jan. 19. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Józan ésszel, ha gondoskodsz róla és szereted, az bőven elég. Legyen sokat testközelben, hallja a hangod, ha van kedved, énekelj néha neki, ennél több fejlesztés nem kell. Tornáztatni meg pláne nem.
2021. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Fejleszteni? Etetem!
2021. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell sehogy fejleszteni. Ha ébren van nézelődjön, annyi bőven elég.
2021. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
1 hónaposat? Sehogy... Etetni kell, tisztán tartani, kielégíteni a tesközelség- és szeretetigényét. Max annyit tudsz tenni, hogy ébren rövid időre hasra fekteted.
2021. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Igény szerinti szoptatás, hordozás, együtt alvás, tehát rengeteg testkőzelség. Néha énekelek neki, de még nem igazán érdekli.
2021. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik legjobb, ami eszembe jut, hogy például nem járatod mellette a tévét, hogy legyen valami háttérzaj.
2021. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Derjaderja ***** válasza:
69%

Adom 5-öt.

Illetve én le szoktam tenni magunk mellé ha játszunk a kislányommal. Nagyon szereti a nagy szemű plüssöket nézni.

Még a lányommal tanultam babajógát, ami ilyen mondókás.m énekes torna, olyat játszunk, ha van kedve, mert élvezzük.

De amúgy bőven elég nekik a sima élet: fények, hangok, mozgás.

Ha felveszik és úgy mozgatják pl hordozás vagy ringatás, az az érzékszetvi ingerek integrációját fejleszti.

2021. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Tudatosan fejleszteni? Sehogy. Ugyan már. Kielégítem az alapvető igényeit a lehető legteljesebb módon. Hordozom, igény szerint szoptatom, rengeteget énekelek neki, biztosítók neki anszabad mozgást, reagálok a jelzéseire, rengeteget szeretgetem, így építem a biztonságos, stabil kötődés alapjait. Egy egy hónapos babának ennél többre nincs szüksége.
2021. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*biztosítom neki a szabad mozgást
2021. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!