Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek mutogatott későn a...

Valakinek mutogatott későn a babája?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom de nem mutogat. Megmutatja a pociját a fejét a lábát. Ha mutat is valamerre nagyritkán azt is teletenyérrel. Tárgyakat is akkor hoz ide hozzám valamit ha épp a kezébe van. Amúgy csak rá néz. Nevére figyel, ha szólok neki oda jön hozzám ( ha épp nincs benne nagyon valamibe) . Minden nap végiglapozzuk a könyveket mutatom neki az állatokat , próbálom oda tenni az ő újját is de sokszor csak elhúzza , kint vagyunk ott is igyekszek mindent mutogatni neki. Amúgy egy izgő mozgó vidám kislány imád menni bárhova mindegy hova csak menjünk :)

2021. jan. 19. 10:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10 12 éve védőnő itt .

Még ő is csak baba nyelven halandzsázik :) amúgy ő is mindent később csinál mint a kortársai kis ráérős félénk típus

2021. jan. 19. 14:03
 12/16 anonim ***** válasza:

Mit csinál később?

Mert amit leírtál teljesen megfelelő a korának.

2021. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mutogatást. Elvileg 9-12 hónap között kellene. Nem mutat rá arra amit éppen szeretne vagy el szeretne érni. ( ha igen nagyon nagyon ritkán)
2021. jan. 19. 14:28
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Most írták le többen is, hogy nem kell 13 hónaposan mutogatnia....

Hogy valaki hogy nem bír örülni a teljesen átlagos, normális ütemben fejlődő gyerekének?

2021. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kérdésre válaszoltam. És annyit írtam le amit a védőnő kritizált nálunk.

De köszönöm a kommentet 14es

2021. jan. 19. 15:15
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarlak kioktatni, de megsajnáltam a babádat h szegények allandoan a könyvet mutogatod és rakod oda az ujját.. azt sem tudja mit akarsz tőle...ne a védőnő érdekeljen hanem a gyereked!
2021. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!