Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiam nem...

Másfél éves kisfiam nem integet, nem mutogat. Van olyan közületek, akinek a kisfia szintén nem mutogatott ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Csak a repülőre mutat néha rá, ha akar valamit, odamegy az adott dologhoz, ránéz, aztán rám és nyögdécsel. A gyerekorvos azt mondta, hogy azért nem mutogat, mert én kitalálom hamar, hogy mit akar... Mégis kicsit aggódom. Beszélni sem beszél még, csak "babanyelven".
2012. szept. 30. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is másfél éves, de eszembe sem jutott, hogy mutogatnia kellene. Nem mutogat. Viszont beszél, szinte folyamatosan. Erre meg azt mondják korai, hogy nagyon okos.

Szerintem ne aggódj.

2012. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugató szavakat) A doki is ezt mondta. Amúgy Ő mozgásban nagyon fejlett, már egyévesen szaladt, mint egy futó, amíg más baba mégcsak lépegetett épphogy. Már egy évesen a nagy csúszdára felmászott...
2012. szept. 30. 15:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Más dolgokat utánoz, csak valahogy az integetést nem:)
2012. szept. 30. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki miben fejlődik hamarabb! Ne aggódj!
2012. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vicces...az én fiam meg mindenre CSAK mutogat, és tudod miért? Mert egy lustadisznó:-)) Nem megy oda ahogy a Te fiad, hanem csak messziről "dirigál". Én meg pont azt szeretném ha odamenne, és nem csak mutogatna. De nem megy...csak mutogat és nyög :-)

Az integetés meg ugyannnnmááááár, majd fog integetni!

A hülye szomszédom ilyen (egyidősek a fiaink 14 hónaposak), hogy mindennel átszalad amit a fia csinál, pl. brekeg..jön, ordít, júúúúúúúúúúújjjjj Béluska MÁR TUD brekegni??? A Te fiad is tud???? Válasz: Nem, az enyém még nem, de gondolom meg fog tanulni ő is.

Óóó hát persze, biztos felzárkózik majd Béluskához!

WTF??? Nem verseny ez...Béluska brekeg az én fiam nyávog. A Te fiad odamegy, a másik csak mutogat :-)

Ne aggódj!

2012. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat:) Pont az ilyen frusztráló szomszédok miatt aggódok:) Másfél éves és még nem mondókázik? -ilyeneket kérdezgetnek.... Borzasztó.
2012. szept. 30. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Mondóka?

Válasz: Nem, nem mondókázik már. Unja. Mostanában kvantumfizikát olvas.

2012. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó:) XD XD XD
2012. szept. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!