Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekem lassan 14 hónapos ,...

Gyermekem lassan 14 hónapos , de nem szeret firkálni. Mások szerint kéne már. Hogyan segítsek neki? Vagy majd rájön?

Figyelt kérdés
Kezébe adom a tollat , filcet, ceruzát meg is mutatom mit kellene vele csinálni, de csak eldobja

2021. jan. 21. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves koráig max krétával a betonra firkált a fiam.
2021. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy gyerekem van, de azért láttam rajta, hogy, 14 hónaposan nem fog mesét hallgatni és rajzolni, viszont nagyon büszke voltam rá mert járni kezdett és a formabedobóba is már beletalált. 15 hónaposan rámutatott a könyvben a képekre, amiket kérdeztem tőle: autó, kutyus, stb.

Túl sokat akarsz tőle.

2021. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
2 éves lesz márciusban és mikor a kezébe adtam egy ceruzát, elkezdte rágni a hegyét. Max egy vonalat húzott a papírra és ennyi. Úgy rajzoltunk közösen egy szivet, meg leirtuk a nevet, hogy mikozben a kezeben volt a ceruza, fogtam a kezet es gyakorlatilag en rajzoltam. 1 evesen meg ennyire sem erdekelte, szinten eldobta. Emiatt kár aggódni. Az én gyerekem építeni szeret, nem rajzolni. Másé meg pont fordítva.
2021. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ja es az amikor ragta a ceruzát az masfek eves koraban volt, azota sem volt nala semmi kréta.
2021. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) egy marok krétát veszek, egyszer majd hátha bejön neki :)

Próbáltam vele rajzolni de képtelen megülni most xd

2021. jan. 21. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!