Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás? 14 hónapos gyermekem...

Fogzás? 14 hónapos gyermekem tünetei a következők (? )

Figyelt kérdés
Szóval pár napja esténként nyűgös volt, sírt, ami eddig soha nem volt. Rögtön a fogára gyanakodtam, mostanában nem is bújt ki neki fog, biztos most készülődik újra. (eddig 7 foga jött ki problémamentesen). Adtam neki algoflex babyt, attól már tudott aludni. Ezt kapta tegnap is. Tegnap óta sokszor kakil, ami délutánra-estére már átváltott hígabb kakira, tehát hasmenése van. Ma reggel mire beértem a reggelivel öltöztetés után, nyakig fostizta magát. Büdi, savanyú szagú. (már bocs) Tegnap este volt hőemelkedése, reggel pedig 38 fokos láza. Most adtam neki Nurofent meg Lactiv babyt. Nem tudom, hogy ezek lehetnek a fogzástól? Vagy beteg? Ikertesójának semmi baja, de reggel egyszer neki is volt hígabb széklete. Őt viszont nem látom nyűgösnek, nem sír fel éjszaka, gond nélkül elalszik.
2012. ápr. 12. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogzás miatt fertőzékenyebb, inkább összeszedett valami bacit szerintem. A láz már nem a fogzás jele, inkább amiatt gyengült le kicsit az immunrendszere.
2012. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak én azt hittem,hogy a fogzástól lehet láz is meg hasmenés is. De akkor ezek szerint nem.(?)
2012. ápr. 12. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Láz nem tudom, hogy lehet-e, de hasmenés lehet! Az enyémnek 2 hétig, míg ki nem nőtt a foga, addig volt hígabb a kakija, szinte már hasmenés! És naponta 3-4-szer, amúgy pedig csak egyszer van neki egy nap! Hőemelkedés lehet fogzástól, lázat viszont nem tudom! Barátnőm lányának minden egyes fog kijövetel előtti nap 39 fokos volt a láza, de csak egy este, másnapra semmi! Szerintem az is a fogzástól volt, nem hiszem, hogy ekkora véletlenek vannak, hogy mindig a fog kibújás előtt volt lázas! Minden gyerek szervezete máshogy reagálja le a fogzást!
2012. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!