Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sztetek apa mehet gyedre mert...

Sztetek apa mehet gyedre mert pihenmi akar?

Figyelt kérdés
Most fogok szulni es a parom azt akarja hogy felesbe menjunk gyedre mert elege van a sok munkabol. Mit gondoltok?

#apa #GYED #Nemakardolgozni
2021. jan. 25. 12:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy ezt nektek kell eldönteni :D

Szerintem pont nem tartozik senkire, hogy nálatok ki van otthon a gyerekkel...

2021. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne mehetne, de ha nem csak életben akarja tartani a gyereket, hanem szeretettel gondozni (tehát nem az lesz, hogy bevágja a járókába hadd üvöltsön, ö meg a fülessel a fején tolja a játékot), akkor igencsak nagy pofára esés lesz neki, hogy nem éppen könnyű az...
2021. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Mehet. De ha azt hiszi, hogy pihenni fog, akkor fogalma sincs a gyerekvállalásról.
2021. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Derjaderja ***** válasza:
89%

Hát ezt mi is kitaláltuk előre, aztan amikor tényleg felmerült, kinevetett a párom, hogy ezt a szívást ő nem csinálja.


Amúgy szerintem jó ötlet. Kb egyéves koruk után már jól el szoktak lenni az apjukkal és a férfiak is tudják hová tenni őket. Kerdés, Te ott tudod-e egyévesen hagyni, en azt hittem, simán menne, de amikor tényleg megszülettek, akkor inkább vágyom kiélvezni a kiskorukat. De pihenésnek n nevezném ezt. Viszont pici kizökkenésnek jó a munkás évekből.

2021. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Én örültem volna neki. Szerintem az első évben legyen anya, mert ott azért van egy olyan kötődés, szoptatás, anya regenerálódik a szülés után stb., de egy év után miért ne?

Nekem vissza kellett mennem dolgozni mikor 16 hónapos volt, mert nem tartották volna tovább a helyem, örültem volna, ha Apa még itthon marad vele akár csak pár hónapot, de nem merte bevállalni.

2021. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Haha. Pihenni... haha...


Meglesz a gyerek, azt se fogja tudni, mit jelentez a szó..


Fizikai és szellemi munkát végeztrm egyszerre, napi 10 órában.

Visszasírom azt az időszakot 😂😂

2021. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen idővel cserélhettek ha nektek így jó. Mindenkinek a saját döntése. De ha azt hiszi pihenni fog akkor nagyon téved.


Felelősség teljes munkám van, havi 300-310 órákat dolgoztam egy kórházban, ahol nem a láblógatás megy éjszaka sem, hanem kőkemény munka. Fele olyan fárasztó sem volt mint gyerekkel otthon lenni..

Napokon belül megyek vissza dolgozni és őszintén szólva nagyon várom már azt a nyugit ami ott van 🤣

2021. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%

Én nem engedtem/engedem neki. Nálunk az lenne, amit a 2-es ír, bevágja a kiságyba vagy éppen szabadon mászhatna a házban akármerre, ő meg fülessel a fején ülne a gép előtt, meg se hallaná, ha sír vagy felébredt meg majd mindent utána, miután lejátszotta a játékot, a gyerek szükségletei másodlagosak.

Nem ismerem a párodat, hogy ő milyen, de az enyém akkor se foglalkozik vele mikor itthon van, mert ő ledolgozta a munkaidejét, hogy gondolom, hogy itthon is helyt fog állni. De mikor itthon van heteket kamutáppénzen, akkor se csinál semmit. Persze többször mondta már, hogy menjek én dolgozni, ő meg itthon marad, mert dolgozni se szeret, de nem merném rábízni a gyereket.

A párod amúgy nagyon pofára fog esni, ha azt hiszi, hogy pihengetni fog otthon a gyerek mellett, ezerszer fárasztóbb, mint a munka. De ha már így kezdi ő is, hogy elege van a munkából, szerintem sok segítségre te se számíts tőle.

2021. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Miért, lehet éppen pihenni fog. Lehet egy eszik alszik játszik babája lesz, ki tudja. Amúgy van, akinek annyira szar munkahelye van, hogy a gyereknevelés áldás. Vagy éppen jól bírja.
2021. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Mehet, nekem van ilyen ismerősöm, náluk működött, bár ők az anyagiak miatt csinálták. Egy férfi is ellát simán egy gyereket, de valószínűleg szaladni fog a ház, főzés, mosás, takarítás stb. rád marad, ha ő pihenni akar.
2021. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!